Grabowski żyje w strachu. Życie jego córki jest zagrożone, policja wkracza do akcji

Grabowski żyje w strachu. Życie jego córki jest zagrożone, policja wkracza do akcji Źródło: Fot. YouTube/TVP VOD

Andrzej Grabowski niezwykle martwi się obecnie o bliską sobie osobę. Jego córka jest bowiem prześladowana przez stalkera, o czym zdecydowała się już poinformować policję. Na czym dokładnie polegają osobiste problemy aktorskiej rodziny?

Grabowski jest jednym z najpopularniejszych krajowych aktorów, którego uwielbiają setki tysięcy widzów. Szeroka publiczność kojarzy go przede wszystkim z główną rolą w kultowym już serialu Polsatu "Świat według Kiepskich".

Andrzej Grabowski martwi się o najbliższych

Artysta nie może jednak obecnie skupiać się w pełni na wykonywanej pracy, gdyż jego głowę zaprzątają poważne problemy osobiste. Dotyczą one jego córki, Katarzyny oraz niebezpieczeństwa, w którym się znalazła. Jak się bowiem okazało, młoda aktorka ma swą prześladowczynię. Sprawę zdecydowała się już przekazać policji, jednak to nie uspokoiło do końca jej ukochanego ojca.

Artysta o poważnych kłopotach swej rodziny

- Kasia, owszem, wychodzi za mąż w wakacje, ale nie jest w ciąży. Tę plotkę puściła jakaś jej... dzisiaj mówi się o takiej osobie stalkerka. Młoda dziewczyna dostała fioła na punkcie Kasi i zmyśla bzdury na jej temat. Ja do Kaśki: natychmiast to sprostuj! Bo nie będziesz w tej ciąży i ona jeszcze gotowa napisać, że usunęłaś - wyjawił aktor w rozmowie z mediami, zapytany o rzekomą ciążę Katarzyny Grabowskiej. Nie wiadomo, jak szybko służbom uda się pomóc młodej artystce. Wszyscy członkowie jej rodziny oraz fani chcieliby oczywiście, aby stało się to jak najszybciej. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Katarzyna Dowbor pobita przez alkoholika! Jego tożsamość SZOKUJE
  2. Dawid Kwiatkowski w żałobie. Śmierć zabrała jego ukochaną
  3. Stan Beaty Kozidrak się jest rozpaczliwy i tragiczny. Nie chce się pokazywać, nie potrafi śpiewać
  4. Rodzina Wodeckiego będzie wściekła. Bończyk ich przechytrzyła
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News