Sensacyjna wpadka Pavlović na oczach milionów widzów. Ferdek z Kiepskich skompromitował gwiazdę

Sensacyjna wpadka Pavlović na oczach milionów widzów. Ferdek z Kiepskich skompromitował gwiazdę Źródło: screen youtube.com/Polsat

Andrzej Grabowski uznawany jest za najmilszego jurora w "Tańcu z gwiazdami", jednak podczas dzisiejszego odcinka aktor musiał poprawić Iwonę Pavlović, która kreuję się na największego eksperta edycji.

Andrzej Grabowski często podczas programu przyznaje znacznie wyższe noty w programie. Jak sam przyznaje, na tańcu się nie zna, więc ocenia to, jak para wyglądała na parkiecie. Za to Iwona Pavlović kreowana jest na największą znawczynię tańca. Mimo to tancerka zaliczyła podczas dzisiejszego odcinka wpadkę, której widzowie długo jej nie zapomną. Na szczęście Grabowski bardzo szybko ją poprawił, przez co jurorka dalej nie brnęła w swój błąd.

Andrzej Grabowski poprawia Pavlović

Nie da się ukryć, że Pavlović w każdym odcinku jest najbardziej krytyczna wobec uczestników, a wiele jej wypowiedzi, jak i ocen wzbudzają liczne kontrowersje. Nie da się jednocześnie ukryć, że ma na swoim koncie największe wśród jurorów doświadczenie w tańcu, jednak nawet taka osoba nie jest nieomylna.

Pavlović podczas oceny tańca Joanny Mazur zaliczyła poważną wpadkę, myląc nazwę tańca, jaki właśnie zobaczyła. Co więcej, taniec, jaki będzie wykonywany, jest zapowiadany tuż przed występem, więc tym trudniej popełnić taką gafę. Jednak tancerka szybko znalazła sobie wytłumaczenie, w które wiele osób nie uwierzyło.

Ivona pochwaliła Mazur, że pięknie zatańczyła rumbę, podczas gdy uczestniczka właśnie wykonała... sambę. Nie da się ukryć, że jest to bardzo duża pomyłka, szczególnie że mówimy o osobie, która zajmowała się zawodowo tańcem. Internauci nie mieli dla jurorki litości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Widać jak się zna, jak nawet nie wie na, co patrzy - pisze internauta.

 - Pierwsza do krytyki zawsze jest, a teraz okazało się, że nawet podstawowych tańców towarzyskich nie rozróżnia - czytamy.

 - No tak, teraz wyszło na jaw, jaka z niej jest znawczyni tańca - dodaje internautka.

Jednak jurorka bardzo szybko znalazła dla siebie uczestniczkę. Po występie Mazurek otrzymała bukiet czerwonych róż i ten upominek oraz przepiękny taniec uczestniczki tak bardzo ją wzruszyły, że na chwilę straciła kontakt z rzeczywistością. Niestety mimo jej szybkiej reakcji, widzowie dostrzegli wszystko i bardzo długo nie dadzą jej zapomnieć o tej kolosalnej wpadce w programie na żywo.

  1. Anna Mucha wyrzucona z Festiwalu! Skandaliczne zachowanie aktorki zszokowało organizatorów
  2. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  3. Jeden szczegół na zdjęciu ślubnym Jolanty Kwaśniewskiej zmienia wszystko. Nikt go nie zauważył
  4. Niewiarygodne. Gwiazdor Tańca z Gwiazdami zdradził niemożliwe szczegóły rozwodu Wiśniewskiego
  5. Łzy wzruszenia w Kuchennych Rewolucjach. Rodzinny dramat rozerwał program
  6. Niespodziewany koszmar z ostatniej chwili. 35-letni gwiazdor zginął na planie

 

Następny artykuł