Grabowski we łzach. Wszystko przez jego córkę

Grabowski we łzach. Wszystko przez jego córkę Źródło: fot. wikipedia

Andrzej Grabowski z pewnością nie mógł powstrzymać łez. Wszystko przez jego najmłodszą córkę - Katarzynę. Ukrywała to przed całą Polską, teraz prawda wychodzi na jaw. Ojciec właśnie stracił swoją "małą dziewczynkę".

Ślub dziecka zawsze jest trudnym przeżyciem dla rodzica. Zwłaszcza, gdy mówimy o córeczce tatusia, którą z pewnością jest Katarzyna Grabowska. Znany ojciec zapewne nie mógł powstrzymać łez, gdy dowiedział się o ślubnych planach, a następnie - podczas samej ceremonii.

Andrzej Grabowski wydał córkę za mąż. Nikt nie wiedział o ślubie!

Dlaczego do tej pory nikt nie mówił o zbliżającym się ślubie Katarzyny? Odpowiedź jest prosta - nikt o nim nie wiedział. Zarówno panna młoda i jej mąż, jak i sam Andrzej Grabowski zdecydowali się nie zdradzać mediom informacji o nadchodzącej ceremonii. Choć z pewnością przyniosłoby to dziewczynie dużą popularność, najwyraźniej nie tego chciała. - Niespodzianka. Cześć, mężu - napisała pod opublikowanym zdjęciem na Instagramie. To był pierwszy dowód na to, że coś się wydarzyło. Fani byli zaskoczeni! Na fotografii widać Katarzynę, która czule ściska i całuje męża. Gratulacjom, ze strony wiernych obserwatorów na Instagramie, nie było końca. Andrzej Grabowski może być dumny z dorosłej już córki. Dziewczyna wyszła za mąż i prężnie rozwija swoją karierę. Jest aktorką, tak jak jej ojciec. Występuje między innymi w Teatrze Powszechnym w Łodzi. fot. Instagram Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani Kwiatkowskiego są w ciężkim szoku. Dawid zrobił to pierwszy raz
  2. Popek oszalał?! Kupił nienarodzonemu synowi ferrari!
  3. Widzowie dostaną szału! Znienawidzona gwiazda serialu TVN tym razem triumfuje
  4. Przyłapali Hannę Lis! "To wyjątkowo smutne początki jej końca"
  5. Twoja rozrywka, a ich ogromne cierpienie. Ten horror musi się skończyć
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News