Andrzej Grabowski komentuje zamieszanie wokół Joanny Mazur. Mocne słowa

Andrzej Grabowski komentuje zamieszanie wokół Joanny Mazur. Mocne słowa Źródło: screen/YouTube/NOWA TV

Andrzej Grabowski zabrał głos w sprawie uczestniczki programu Taniec z Gwiazdami. Znany aktor w mocnych słowach skomentował medialne zamieszanie wokół Joanny Mazur.

Andrzej Grabowski był jedną z pierwszych osób, która publicznie zwróciła uwagę na warunki, w jakich żyje Joanna Mazur. W ostatnim odcinku programu Taniec z Gwiazdami pokazano materiał na temat codziennego życia niepełnosprawnej sportsmenki i zdolnej uczestniczki tanecznego show. Aktor jednoznacznie stwierdził, że warunki, w jakich żyje multimedalistka mistrzostw świata osób niepełnosprawnych, są upokarzające.

Cała Polska włączyła się w zbiórkę środków finansowych dla Joanny Mazur. Wkrótce potem rozpoczęło się medialne zamieszanie. Komitet Olimpijski wydał oświadczenie, w którym wyliczył, ile pieniędzy otrzymuje łącznie wielokrotna mistrzyni Europy. Według ustaleń, nie wszystkie kwoty zostały potwierdzone, a opublikowane oświadczenie jest anonimowe. W tej sprawie zabrał głos również aktor Andrzej Grabowski.

Andrzej Grabowski zabrał głos w sprawie zamieszania wokół Joanny Mazur

Andrzej Grabowski nie mógł milczeć w sprawie Joanny Mazur. Także teraz, gdy w mediach pojawiły się liczne kontrowersje. Aktor odniósł się również do szybkiej reakcji Ministerstwa Sportu i Turystyki, które zaproponowało sportsmence spotkanie i rozmowę na temat finansów.

Gwiazdor telewizji Polsat przyznał, że rozmowy na temat finansowania sportowców są potrzebne. Podkreślił również, że trudno mu wypowiadać się na temat codziennego życia uczestniczki tanecznego show, ponieważ jego głównym zadaniem jest ocenianie tanecznych umiejętności sportsmenki. Nie krył jednak, że reportaż wywołał w nim ogromne emocje, których nie mógł powstrzymać na wizji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

"Zrobił się duży szum. I bardzo dobrze". Mocne słowa Andrzeja Grabowskiego

Andrzej Grabowski w mocnych słowach wypowiedział się na temat zamieszania wokół Joanny Mazur. Aktor wyraził swoje zdanie na ten temat:

- Zrobił się duży szum. I bardzo dobrze! Cieszę się, że tak się stało. Instytucje odpowiedzialne za to powinny dbać o mistrzynię świata i osobę niepełnosprawną. To jest wstyd, żeby taka osoba była niedoceniana - przyznał popularny aktor. Podkreślił jednak, że liczy na oświadczenie sportsmenki w tej sprawie.

- Jeśli chodzi o kwestię samych pieniędzy, nie wiem, na czym polega finansowanie i mam nadzieję, że Joasia sama wypowie się w tej kwestii podczas najbliższego odcinka programu - zaznaczył Andrzej Grabowski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Ivona Pavlović ogłosiła radosną nowinę! Niedługo będzie bawić na rękach dziecko! Dzidziuś jest w drodze, zewsząd spływają gratulacje
  3. Justyna Żyła znowu pierze brudy w telewizji. Alimenty, rozwód i kradzież 20 tysięcy
  4. Wstrząsająca wizja Jackowskiego o ogromnej katastrofie. Nie żyje 150 osób
  5. Dowbor oszalała? Ujawniono treść jej testamentu, będziecie w szoku, kto dostanie majątek
  6. Iwona Pavlović przekazała radosną nowinę. Jej rodzina niebawem się powiększy

źródło: Wirtualna Polska

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News