Oto jak TVN chce zadać Polsatowi cios w serce Tańca z Gwiazdami

Oto jak TVN chce zadać Polsatowi cios w serce Tańca z Gwiazdami Źródło: Youtube.com/Robert Nawrowski

Andrzej Grabowski, Iwona Pavlović i gwiazdy "Tańca z gwiazdami" znów rywalizują dziś o uwagę widza. Polsat nie może być jednak pewien tego wieczoru. Konkurencja z TVN wyemituje w tym samym czasie "klasyk" światowego kina. Czy będzie to mocna odpowiedź?

Andrzej Grabowski i inne gwiazdy "Tańca z gwiazdami" uczynią dziś Polsat najchętniej wybieraną stacją? W piątkowy wieczór stacja stawia na popularne, "dobrze sprzedające się" show. 

Konkurencja jednak nie śpi. TVN tak ustawił ramówkę, że w czasie emisji "Tańca z gwiazdami" wypuści jeden z bardziej znanych filmów światowego kina. 

Andrzej Grabowski i taniec kontra walki robotów w TVN. Co wybiorą widzowie?

Mowa o "Transformers", czyli walce dwóch ras inteligentnych robotów. Przeciwnicy wysyłają na ziemię swoich przedstawicieli zupełnie zmieniając dotychczasowe życie ludzi. Cel walki jest jeden - przechwycenie zagubionego przed wiekami źródła mocy, które da jednej ze stron konfliktu zwycięstwo. Film okazał się hitem kinowym. Teraz znów może pobić rekordy popularności na małym ekranie.

Film jest gratką dla fanów science fiction. Produkcja Michaela Baya, wspomaganego wysiłkiem samego Stevena Spielberga, przyniosła wielomilionowe zyski. "Transformers" ma już 12 lat i wciąż nie nudzi się fanom dobrego kina.

Czymże byłby jednak film SF bez wątku ludzkiego. W ogień walki pokojowych autobotów, z mającymi apetyt na dominację decepticonów, wplątuje się przypadkowy uczeń liceum. Sam posiada jednak kluczowy atrybut. Amulet jest kluczem do zakończenia konfliktu między transformersami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Życie chłopca zmienia się nagle nie do poznania. Jego samochód zmienia się nagle w potężnego robota, zaprogramowanego z wolą i intelektem. Na roboty i ich walkę nie ma siły. Nie radzi sobie nawet doborowa jednostka wojsk USA na Bliskim Wschodzie. 

Zapobiec katastrofie może tylko skromny dzieciak. 

Początek seansu już od godz. 20:00 w TVN.

  1. Szokujące, ale prawdziwe! Legendarny polski bohater narodowy był KOBIETĄ! Potwierdziły to wyniki badań
  2. Czy ona oszalała? Dorota Szelągowska powiedziała, co myśli o Świętach Wielkanocnych. Te słowa ROZWŚCIECZĄ miliony Polaków
  3. Naciąłeś się na zakupach w Lidlu lub Biedronce? Gwiazda TVN ujawnia jak nie dać się naciągnąć
  4. Polsat wyróżniony w wyjątkowy sposób. TVP i TVN mogą o tym tylko pomarzyć
  5. Chcieli skompromitować najważniejszego aktora Ranczo. Nie udało im się

źródło: Telemagazyn

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu