Dramat Grabowskiego. Ratunkiem bardzo ciężka operacja

Dramat Grabowskiego. Ratunkiem bardzo ciężka operacja Źródło: fot. youtube

Andrzej Grabowski przeżywał prawdziwy dramat! Jego stan był coraz gorszy, a lekarze robili wszystko, żeby uratować zdrowie kultowego aktora. Jednak to, do czego doprowadzili, może okazać się tragiczne w skutkach.

Andrzej Grabowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów. Choć wielokrotnie występował na deskach teatru oraz wielkim ekranie, popularność w całym kraju zyskał dopiero dzięki roli Ferdka Kiepskiego w "Świecie według Kiepskich". I choć, przybierając postać Ferdka, okrągły brzuch aktora był dużym atutem, to niedawno jego waga przysporzyła mu naprawdę poważnych problemów zdrowotnych.

Andrzej Grabowski dużo przytył, a potem gwałtownie zrzucił wagę. Czy decyzja lekarzy uratuje jego zdrowie?

Według doniesień "Super Expressu", sprawa była naprawdę poważna. Andrzej Grabowski, przez nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu, przytył do 150 kilogramów. Mocno zaczęło odbijać się to na jego zdrowiu. Stracił sprawność ruchową, a jakiś czas temu potrzebne było wszczepienie endoprotezy w jego biodro. Ten zabieg wymagał jednak zrzucenia kilogramów przez aktora. Proteza była za bardzo przeciążona. Aby uratować biodro Andrzeja Grabowskiego, lekarze zdecydowali się na drastyczny krok. Postanowili, że aktor nie może odchudzać się w tradycyjny sposób, który zająłby nawet kilka lat. Przeprowadzili zabieg zmniejszenia żołądka aktora, w wyniku czego Grabowski schudł 40 kilogramów w zaledwie trzy miesiące! Według dietetyków rozsądnym tempem gubienia wagi jest od 0,5 do 1 kilograma tygodniowo, co daje maksymalnie 12 kilogramów w trzy miesiące. Aktor przebił tę normę trzykrotnie! Teraz wszyscy obawiają się, że to właśnie gwałtowny spadek wagi może być tragiczny w skutkach dla Grabowskiego. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co za świństwo! Tadeusz Sznuk z rodziną byli przerażeni
  2. Gwiazda TVP chce zostać prezydentem! Nie chodzi o Magdę Ogórek
  3. Wzruszające wyznanie umierającej dziennikarki. Trudno powstrzymać płacz
  4. Jeśli mocno kochasz swojego pieska, pewnie mu to robisz. Niestety on bardzo cierpi
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News