Andrzej Grabowski przełamał ciszę w związku ze śmiercią bliskiej osoby. Aż chce się płakać

Andrzej Grabowski przełamał ciszę w związku ze śmiercią bliskiej osoby. Aż chce się płakać Źródło: youtube.com/Rzeczy Od Serca

Andrzej Grabowski podzielił się w ostatnim wywiadzie niebywale wzruszającymi słowami. Okazuje się, że aktor zmagał się z ciężkimi chwilami związanymi ze śmiercią bliskiej osoby. Jego słowa sprawiają, ze łzy cisną się do oczu.

Andrzej Grabowski jest jednym z ulubionych aktorów, którzy występują w polskiej telewizji. Jego poczynania widzowie od lat śledzą w popularnym serialu "Świat według Kiepskich" produkowanym przez telewizję Polsat. Ostatnio gwiazdor zdecydował się udzielić wyjątkowo szczerego wywiadu. 

Andrzej Grabowski udzielił niebywale szczerego wywiadu

Roześmiana twarz to symbol aktora. Andrzej Grabowski nie zwykł mówić o sprawach, które chwytają go za serce i powodują, że można się rozpłakać. Jedak ostatnio zdecydował się podzielić sprawą, która dogłębnie go poruszyła. W jego życiu wydarzyło się, coś co nie dawało mu spokoju, a powiedzenie o tym głośno spowodowało, że z jego barków został zdjęty ciężar. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Andrzej Grabowski podzielił się swoimi przemyśleniami na temat serialu "Świat według Kiepskich", w którym występuje od pierwszego odcinka. To właśnie w związku z serialem dotkliwie przeżył śmierć osoby bardzo bliskiej jego sercu.

Andrzej Grabowski przełamał milczenie w sprawie śmierci bliskiej osoby

- Zosia Czerwińska odeszła w zeszłym roku, a jeszcze w styczniu z nami nagrywała. Przypominam sobie nasz ostatni wspólny wieczór. Wróciłem zmordowany do hotelu, a Zosia, którą spotkałem przy recepcji, mówi: „Andrzej, zejdź na kolację, napijemy się wina”. Miałem odmówić, ale jednak zszedłem. Spędziliśmy wieczór w kilkuosobowym gronie i Bogu dzięki, że tak się stało. To było ostatnie takie spotkanie z Zosią. Mnóstwo wspomnień, anegdot, kupa śmiechu - wyznał Andrzej Grabowski. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ewa Sałacka zmarła tragicznie, osierociła 12-letnią córkę. Latami opłakiwała mamę, dziś to dorosła, piękna kobieta
2. Tragiczny wypadek. Nie żyje polska polityk

Będąc w obsadzie "Świata według Kiepskich" od początku, Andrzej Grabowski musiał zmierzyć się ze śmiercią nie tylko Zofii Czerwińskiej. Obsada serialu straciła również tak wielkie nazwiska jak Krystyna Feldman, Bohdan Smoleń czy Igor Przegrodzki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Policjanci ostrzegają. Tak się może skończyć zła pozycja podczas jazdy samochodem
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Co się z nią stało? Beata Tyszkiewicz nie wygląda dobrze, jej córka wydała oświadczenie
  4. Skandal w programie na żywo w TVN. Widzowie oburzeni, jak można było pozwolić dopuścić do tej sytuacji?
  5. Uznali ją za najpiękniejsze dziecko świata. Po latach zmieniła się drastycznie, całkiem inna osoba

źródło: polsat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News