Andrzej Grabowski radosna nowina
youtube.com tvnpl
Klaudia Bochenek - 26 Sierpnia 2020

Niebywale radosna nowina w życiu Andrzeja Grabowskiego. Fani szczerze gratulują

Andrzej Grabowski ma powody do radości. Media przekazały wieści o ostatnich zmianach - nie sposób się nie uśmiechnąć. Internauci masowo wysyłają gratulacje, aktor wszedł w całkowicie nowy etap w swoim życiu. Teraz spodziewa się kolejnych pozytywnych zmian.

Andrzej Grabowski w 2018 roku podczas drugiego rozwodu miał ogromne powody do zmartwień. Była już żona oskarżała aktora m.in. o brak pomocy, kiedy ta leżała w szpitalu. Na jaw wyszło też wiele innych tajemnic z ich życia. Dziś Andrzej Grabowski ma za sobą ten trudny czas i w końcu wszystko zaczyna się układać.

Aktor zakończył smutny okres swojego życia

Osoby z najbliższego otoczenia Andrzeja Grabowskiego podejrzewały nawet, że ten choruje na depresję. Był w fatalnym stanie psychicznym, a podwarszawski dom nagle ucichł - aktor zamieszkał tam sam. Nawet, kiedy znalazł nową sympatię, musiał cierpliwie znosić samotność. Na czas epidemii jego ukochana, Aldona Grochal, została w Krakowie. Nie spotykali się miesiącami, pozostawały im jedynie długie rozmowy i oboje cierpieli z powodu dzielącej ich odległości.

Rozpoczęcie roku szkolnego przesunięteNagła wiadomość z samego rana. Rozpoczęcie nauki przesunięte, poznaliśmy nową datę, kiedy dzieci pójdą do szkoły w polskiej miejscowościCzytaj dalej

Andrzej Grabowski nie może już tak dłużej funkcjonować, nie dla niego są związki na odległość. Jak sam mówił: "Potrzebuję dobroci, miłości, zrozumienia i empatii". Dlatego też zdecydował się na poważny krok i już na pierwszym spotkaniu po długiej przerwie zaproponował wspólne zamieszkanie.

- Aldona jest wdową, w Krakowie trzyma ją praca w Starym Teatrze, ale te kilka razy w miesiącu zawsze może dojechać tam pociągiem. Oczywiście bała się tej zmiany, ale ona też chce być bliżej pana Andrzeja, dlatego postanowili razem zamieszkać - mówi osoba z bliskiego otoczenia pary.

Andrzej Grabowski nie ukrywa swojej radości

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Syn Beaty Szydło ukrywał tajemnicęWszyscy byli w błędzie? Media dotarły do Tymoteusza Szydło, odkryły ukrywaną tajemnicę?Czytaj dalej

Anna Dymna cały czas trzymała kciuki za parę. Długo rozmawiała z partnerką Andrzeja Grabowskiego, aby ta zdecydowała się na wspólne życie z aktorem. W związku z tym w podwarszawskim domu znów tętni życie, organizowane są spotkania towarzyskie, a już niedługo w ogrodzie odbędzie się grill - we wspólnym gronie wraz z Anną Dymną, która do końca miała nadzieję na szczęśliwe zakończenie.

Dzisiaj grzeje:

1. Media dotarły do porażających informacji. Wiemy, co właśnie zrobił Szumowski
2. Od 50 dni jest na kwarantannie. Koszmar 10-latki
3. Nie żyje uwielbiany gwiazdor. Miał dopiero 19 lat, osierocił dwójkę dzieci

- Wcześniej wydawało się, że nikt tam nie mieszka. Cicho, spokojnie, nikogo nie było widać. Dzisiaj pan Andrzej jest uśmiechnięty, wychodzi na dwór, zagaduje, zażartuje i jest zupełnie innym człowiekiem - powiedział dziennikarzom jeden z bliskich sąsiadów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od dziś nowe przepisy. Polski rząd zmienił zdanie na kilka godzin przed ogłoszeniem
  2. Trwa dramatyczna walka o życie. Rozpaczliwy apel Zenka Martyniuka
  3. Bardzo smutna wiadomość obiegła właśnie media. Nie żyje legendarna Polka
  4. Córka poinformowała media. Nie żyje wielka postać, przegrała z ciężką chorobą
  5. Zadziwiające sceny w TVP, decyzję miał podjąć Jarosław Kaczyński. Jacek Kurski dostał pilne "polecenie"?

Łukasz Szumowski prawdaFatalne wieści o Szumowskim. Nikt nie miał pojęcia co dzieje się za zamkniętymi drzwiamiCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News