Jurorzy długo nie mogli zebrać myśli. Widzowie właśnie zobaczyli najlepszy taniec w całej edycji "TzG"

Jurorzy długo nie mogli zebrać myśli. Widzowie właśnie zobaczyli najlepszy taniec w całej edycji "TzG" Źródło: Screen/Facebook/Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Andrzej Grabowski był pod wrażeniem umiejętności tanecznych tej uczestniczki. Zaczarowała swoim tańcem zapatrzoną w nią publiczność. Nic dziwnego, że otrzymała niemal najwyższe noty podczas drugiego odcinka produkcji stacji Polsat.

Andrzej Grabowski prawie wstał, aby w ten sposób wyrazić uznanie dla tańca jednej z uczestniczek "Tańca z Gwiazdami". Modelka zaskoczyła wszystkich swoimi umiejętnościami i stała się faworytką wielu. Czy zwycięży w drodze po Kryształową Kulę?

Andrzej Grabowski wraz z innymi jurorami ocenili jej występ bardzo wysoko. Fani: "Zdecydowanie na to zasłużyła"

Sandra Kubicka to modelka, której każdy występ szeroko komentowany jest w Internecie. Nic dziwnego - jej taniec jest wprost zadziwiający, a jej talent widać było już w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Sandra Kubicka pokazała prawdziwą klasę, a w trakcie wykonywania skomplikowanej choreografii do przepięknie zaaranżowanego utworu przez orkiestrę Polsatu pt. "Wielka miłość" (komp. Seweryna Krajewskiego), nie popełniła prawie żadnego błędu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jej występ doceniony został przez wszystkich jurorów, w tym przez bardzo wymagającą Ivonę Pavlović. Fani także byli pod wrażeniem jej niezwykłych umiejętności, co widać w komentarzach udostępnionych m.in. na oficjalnym profilu na Facebooku "Tańca z Gwiazdami".

 - Śliczny taniec. Miałam dreszcze jak to oglądałam - napisała jedna z fanek.

 - Super zatańczone do wspaniałej piosenki - stwierdza ktoś inny.

 - Brawo! Sandra po kryształową kulę! - pisze internautka bez cienia wątpliwości.

Dzisiaj grzeje: 1.  Beata Tyszkiewicz z partnerem. Gwiazda z młodszym kochankiem
2. Wszyscy pokochali ją za "Ranczo". Media obiegła informacja o nagłej śmierci

 - Pięknie, aż się wzruszyłam - czytamy.

 - Najlepszy taniec tego odcinka - uważa ktoś inny.

Trzeba przyznać, że po tak miłych komentarzach nie ma wątpliwości - Sandra Kubicka raczej nie jest zagrożona odpadnięciem w tym odcinku "Tańca z Gwiazdami", choć należy jednak wstrzymać się przed ostatecznym werdyktem, który nastąpi już za chwilę na kanale stacji Polsat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. Wielka zmiana w dokumentach prawa jazdy. Jeszcze w tym roku
  3. Katarzyna Dowbor w żałobie. Gwiazda opublikowała przejmujący wpis. Aż chce się płakać
  4. 2-latka błagała, by przestał. Dziecko poniosło straszne konsekwencje po brutalnym gwałcie, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  5. Sąsiedzi skarżyli, że jego pies nie daje im żyć, gdy nie ma go w domu. Właściciel zamontował kamerę, by przekonać się, co wyczynia zwierzak
  6. Najlepsze zapiekanki pod słońcem. Genialne i proste przepisy, które od razu pokochasz

Źródło: Polsat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News