Andrzej Grabowski Taniec z gwiazdami
Instagram andrzejgrabowski_official
Joanna Szwalikowska - 18 Listopada 2020

Grabowski dowiedział się o śmierci, kiedy był na planie TzG. Wielki smutek, do tej pory nikt nie wiedział

Andrzej Grabowski przeżył ogromną tragedię. Podczas pracy na planie przy finałowym odcinku "Tańca z gwiazdami" dowiedział się o śmierci bardzo bliskiej osoby. Nikt nie miał pojęcia, z jak ogromnym bólem musiał się zmierzyć.

W ostatnim czasie Andrzej Grabowski udzielił wywiadu jednej z dziennikarek "Wirtualnej Polski", Magdalenie Drozdek. Poruszono między innymi temat wstydu, wydarzeń z przeszłości, a także jego nowej książce biograficznej pod tytułem "Jestem jak motyl".

Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjamiWłaśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjamiCzytaj dalej

Andrzej Grabowski podczas prac na planie "Tańca z gwiazdami" dowiedział się o śmierci bliskiej osoby

Podczas rozmowy poruszona została również kwestia ogromnej tragedii, jaka spotkała aktora. W książce "Jestem jak motyl" ujawnił bowiem po raz pierwszy, co przeżył w trakcie kręcenia finałowego odcinka 9. edycji "Tańca z gwiazdami".

- Przed samym ogłoszeniem wyników zwykle jest przerwa. Poszedłem na chwilę do garderoby, chwyciłem za telefon, a tam wiadomość od bratanicy. Myślałem, że chce podpytać, kto wygrał. Dzwonię do niej, a ona mi mówi, że mój brat Wiktor nie żyje. Nagle - wyznał Grabowski podczas rozmowy z "Wirtualną Polską".

Wiadomość o śmierci brata była jednocześnie ogromnym zaskoczeniem, ale przede wszystkim ciosem dla aktora. Jak przyznał, jego brat zmarł podczas wakacji, które spędzał w Turcji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

- Zmarł na wakacjach w Turcji. Coś okropnego. Na szczęście po powrocie do stołu jurorskiego nie musiałem już nic mówić. Na drugi dzień grałem prezesa u Patryka Vegi. To takie dziwne historie - dodał aktor. Przyznał również, że nie był to pierwszy raz, kiedy pracował na scenie, gdy w jego rodzinie rozgrywały się tragedie. Jedną z takich sytuacji było oczekiwania na pogrzeb matki. Odgrywał wówczas bardzo duży stand-up na stadionie.

Artysta wyznał, iż wydaje mu się, że był wówczas w stanie oddzielić te wiadomości od siebie. Pomimo tak tragicznych wieści, był w stanie zdusić w sobie emocje i odegrać powierzoną mu rolę. Magdalena Drozdek, dziennikarka "Wirtualnej Polski" przyznała, że po obejrzeniu finałowego odcinka 9. edycji tanecznego show, nie byłaby w stanie odgadnąć z jego twarzy, iż właśnie dowiedział się o odejściu swojego brata.

Zdaniem aktora, być może stało się tak, ponieważ już wcześniej dwukrotnie przeżył tak trudną sytuację, wówczas umierali jego rodzice, tym razem przyszła kolej na brata. Grabowski początkowo nie zdecydował się jednak poinformować kogokolwiek z produkcji show o tym, czego się właśnie dowiedział. Zrobił to dopiero pod koniec nagrywania.

- Nie przed ogłoszeniem wyników. Zdaje się, że dopiero na sam koniec nagrywania programu. Finałowy odcinek "Tańca z gwiazdami" był zawsze wieńczony bankietem. Kierowniczce produkcji powiedziałem tylko, że nie zostaję, bo dowiedziałem się o śmierci brata - przyznał Grabowski.

Dzisiaj grzeje:

1. Z samego rana pojawił się komunikat Ministerstwa Zdrowia. Wiadomość dla wszystkich Polaków

2. Andrzej Grabowski dowiedział się podczas programu na żywo o śmierci. Jego reakcja rozbija serce na milion kawałków, odeszła bardzo bliska mu osoba

3. Właśnie ujawniono, ile zarabiał miesięcznie Gulbinowicz. "Gdyby wierni dowiedzieli się, doznaliby wstrząsu i niesmaku"

Andrzej Grabowski był w stanie bez ujawniania swoich prawdziwych emocji dotrwać do końca nagrywania odcinka, jednak udział w późniejszym bankiecie byłby już dla niego zbyt trudnym doświadczeniem. Zdecydował się więc wyjść wcześniej i dopiero wtedy poinformować kierowniczkę, dlaczego musi zniknąć.

Czy to ogromne doświadczenie aktorskie pozwoliło aktorowi zachować zimną krew? Trudno powiedzieć, być może była to dla niego na tyle szokująca informacja, że sam jeszcze nie do końca w nią wierzył. Śmierć to dla niego bardzo prywatna sprawa, a obnoszenie się z nią uznał za "niesmaczne".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Polski lekarz szczerze o pracy w Niemczech. Mówi o pensji, emeryturze i warunkach
  3. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  4. Najczęściej pojawiający się objaw Covid-19. Ma go nawet 86% zakażonych, trzeba wiedzieć
  5. Ujawniono, co czeka Polaków już 10 grudnia. Fantastyczna wiadomość ws. koronawirusa, trzeba trzymać kciuki
  6. Widmo ogromnego strajku zawisło nad całą Polską. Konsekwencje mogą być katastrofalne
  7. Witaminowa "petarda" na odporność. Imbir w syropie z cytryną i miodem, najlepszy przepis
  8. Rząd kupił dla ARiMR 100 luksusowych aut. Trudno uwierzyć, ile kosztowały
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News