Andrzej Grabowski przeszedł operację
youtube.com tvnpl
Klaudia Bochenek - 18 Kwietnia 2020

Andrzej Grabowski przeszedł poważną operację. Nadal musi walczyć o zdrowie, do dziś odczuwa konsekwencje zabiegu

Andrzej Grabowski kilka lat temu musiał przejść poważną operację. Bez niej nie mógłby normalnie funkcjonować. Chociaż od pamiętnego dnia minęło już sporo czasu, aktor nadal musi walczyć o swoje zdrowie. Wystarczy nieuwaga, by zaprzepaścić skutki zabiegu.

Andrzej Grabowski nie poddaje się w walce o swoje zdrowie. Przeszedł już operację wszczepienia endoprotezy bioder, niestety później znów wylądował na stole operacyjnym. Nie poddaje się, a efekty są widoczne już od dłuższego czasu.

Aktor przeszedł nieprawdopodobną metamorfozę

Fani aktora, szczególnie ci oglądający "Taniec z gwiazdami", gdzie Andrzej Grabowski pojawia się regularnie jako juror, z sezonu na sezon widzieli zmieniający się wygląd aktora. Metamorfoza zaskoczyła wszystkich. Serialowy Ferdek z miesiąca na miesiąc stawał się coraz chudszy. Po dawnych nadprogramowych kilogramach nie ma już śladu. Wszystko przez operację, którą przeszedł 3 lata temu.

Grób polskiego aktoraSmutny widok. Skromny grób polskiego aktora, którego uwielbiały milionyCzytaj dalej

Andrzej Grabowski miał ogromne problemy ze zdrowiem przez swoją wagę - przyznał, że w krytycznym momencie ważył 142 kg. Jedynym ratunkiem było poddanie się operacji zmniejszenia żołądka. Na pewno w znaczący sposób wpłynęło to na jego stawy, na które dość często narzekał. Teraz musiał odżywiać się "ilościowo" - żołądek sam informował, kiedy miał dość. Aktor mówił, że przed operacją potrafił jeść bez opamiętania.

Andrzej Grabowski nadal boryka się z konsekwencjami po operacji

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ciasto podbija sercaBanatoffee podbija serca gospodyń na całym świecie. Przepyszne ciasto bez pieczenia rozpływa się w ustachCzytaj dalej

Po operacji aktor musiał trzymać ścisłą dietę. Pomimo zmniejszonej pojemności żołądka, Andrzej Grabowski początkowo nie mógł jeść tego, co chciał. Dopiero później pozwalał sobie na odrobinę szaleństwa. Aktor przyznaje, że zrzucenie wagi było wręcz banalne, o wiele większy problem sprawiło i sprawia mu utrzymanie jej w ryzach i niedopuszczenie do efektu jo-jo. Do dnia dzisiejszego odczuwa konsekwencje operacji i musi pamiętać o narzuconych mu zasadach odżywiania. Bardzo łatwo bowiem wrócić do jedzenia wysokoprzetworzonych, tłustych, słodkich rzeczy.

Dzisiaj grzeje: 1. Wiadomo już, kiedy dzieci wrócą w końcu do szkół? Minister Emilewicz nie ma złudzeń
2. Beata Tadla zamarła, gdy usłyszała, jak Szymon Hołownia nazwał ją w programie na żywo. Po chwili zareagowała

Andrzej Grabowski wcielił w życie nowe nawyki i kiedy ktoś pyta, jaka jest kluczowa zasada jego metamorfozy mówi: "mniej żreć". O kilogramach, stanie zdrowia i odczuwalnych skutkach operacji u Andrzeja Grabowskiego pisaliśmy już na naszej stronie. Aktor nie żałował słów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niepokojące słowa eksperta WHO. "Druga fala epidemii to pewność"
  2. Smutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje legenda światowego sportu, przegrał walkę z wirusem
  3. Ważny komunikat Ministerstwa Zdrowia dla wszystkich kierowców. Lepiej wiedzieć, zanim policja wlepi mandat
  4. Kupiła w internecie suknię ślubną za niecałe 100 złotych. Gdy ją rozpakowała, miała ochotę płakać
  5. Monitoring złapał ich w wyjątkowo nietypowej sytuacji, nikomu się nie przyznali. Poznajecie ich?
  6. Wynajmujący odpuścił czynsz matce z czwórką dzieci i kupił jej jedzenie. Kobieta zalała się łzami

Koronawirus w Polsce przyczynił się do wielkich zmian.Od poniedziałku zmieni się jedna bardzo ważna rzecz ws. obostrzeń. Wszyscy na to czekaliCzytaj dalej

Źródło: Interia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News