Andrzej Grabowski i wszystko poszło na żywo
YouTube tvnpl
Mateusz Sidorek - 7 Marca 2020

Miliony widzów nie mogły uwierzyć, że wszystko poszło na żywo. Andrzej Grabowski perfidnie ośmieszony w "Tańcu z gwiazdami"

Andrzej Grabowski padł ofiarą złośliwości swojego kolegi z "Tańca z gwiazdami". Chociaż błyskotliwy aktor często potrafi rzucać inteligentne i cięte riposty, tym razem jednak nie odpowiedział. Uczestnicy wyglądali na rozbawionych, ale trudno stwierdzić, czy Grabowskiemu również było do śmiechu. Ten żart mógł go urazić.

Chociaż Andrzej Grabowski nieraz już udowadniał, że potrafi udzielić błyskotliwej i ciętej riposty, tym razem nie odpowiedział na złośliwy żart. Podczas ostatniego odcinka "Tańca z gwiazdami" jeden z uczestników kąśliwie zadrwił z jego prywatnej sytuacji i życia uczuciowego. Grabowski na pewno mógł się poczuć urażony takim dowcipem.

Agata Duda nagle wyjęła telefonAgata Duda nagle wyciągnęła telefon i włączyła tryb głośnomówiący. Wszyscy zebrani zdębieli, kiedy usłyszeli, kto jest po drugiej stronieCzytaj dalej

Andrzej Grabowski jest aktorem bardzo charyzmatycznym, a jego słowa często mają siłę. Zdarza mu się umiejętnie komentować to, co widzi, w inteligentny i żartobliwy sposób. Postawa ponurego, dojrzałego mężczyzny tylko potęguje to wrażenie. Wystarczy obejrzeć kilka wywiadów z artystą, żeby przekonać się, że każde zadane pytanie jest w stanie wyminąć lub obrócić w żart. Jednak podczas ostatniego odcinka "Tańca z gwiazdami" sam padł ofiarą złośliwego komentarza. Jego kolega z jury postanowił zażartować z jego obecnej sytuacji.

Andrzej Grabowski nie znalazł riposty na ten żart

Andrzej Grabowski od dawna już zasiada w jury programu "Taniec z gwiazdami". Aktor bywa w swoich ocenach raczej łagodny, ale gdy wyczuje okazję do tego, by dogryźć któremuś z uczestników, nie waha się zbyt długo. Wystarczy przypomnieć sobie kiepski występ Justyny Żyły, której taniec szczególnie nie spodobał się aktorowi. Andrzej Grabowski nie tylko wystawił jej słabą ocenę, pokusił się nawet o złośliwy wierszyk. Widząc, że kobieta nie ma talentu do tańca, nie bał się wbić jej kilku szpilek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Michał Wiśniewski i diagnozaDiagnoza uderzyła jak grom z jasnego nieba. Michał Wiśniewski dowiedział się o nowotworze, był zdruzgotanyCzytaj dalej

Tym razem jednak to właśnie on sam padł ofiarą uszczypliwego żartu i to ze strony kolegi z jury. Michał Malitowski po jednym z występów szybko odniósł się do doświadczonego aktora. Jak tylko swój taniec skończył Bogdan Kalusa, Andrzej Grabowski stwierdził, że dostrzega między nimi pewne podobieństwo. Wtedy okazję do złośliwego komentarza wyczuł Malitowski.

- No jest kilka różnic między wami: raz, że Bogdan potrafi tańczyć, i dwa - że od 27 lat jest z jedną małżonką - rzucił Michał Malitowski.

Dzisiaj grzeje: 1. Zrozpaczony mąż przekazał najgorszą wiadomość. Nie żyje Zuzanna Celmer

2. Nie żyje prawdziwa legenda. Polka była niedoścignionym wzorem, wielka strata

Choć może to dziwić, Andrzej Grabowski nie znalazł na ten żart żadnej riposty. Może świadomie wolał ten temat po prostu przemilczeć. Jak wiadomo, Andrzej Grabowski nie potrafi tańczyć, do czego sam zresztą wielokrotnie się przyznawał podczas wywiadów. Przytyk Malitowskiego dotyczył również życia uczuciowego aktora. Andrzej Grabowski rozwiódł się ze swoją żoną w dość burzliwych stosunkach, a media rozpisywały się na temat kulis ich rozstania. Dojrzały aktor mógł poczuć się lekko urażony.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dzień Kobiet w jej stylu. Co sprawi kobietom prawdziwą przyjemność?

  2. Operacja na otwartym sercu, poważny stan. Niepokojące doniesienia o Tomaszu Stockingerze
  3. Robert Lewandowski podzielił się wzruszającym zdjęciem z córką. Mała Klara rośnie jak na drożdżach (FOTO)
  4. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała, polały się łzy. Chłopiec błagał o pomoc
  5. Większość Polaków przygotowuje mięso na rosół w jeden sposób. Ogromny błąd, specjaliści ostrzegają - może dojść do poważnego zakażenia
  6. Julia Wieniawa do samego końca miała nadzieję. Niestety, śmierć nadeszła niespodziewanie
  7. Wbiła łodygę róży w ziemniaka i posadziła. Oniemiała widząc co wyrosło po 7 dniach

zwierzętaWierzył, że znalazł 4 kociaki. Dopiero, kiedy zaczęły rosnąć, poznał całą niezwykłą prawdęCzytaj dalej

źródło: Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News