Młoda piękność w intymnej scenie z Andrzejem Grabowskim. Fani aktora otworzyli szeroko oczy

Młoda piękność w intymnej scenie z Andrzejem Grabowskim. Fani aktora otworzyli szeroko oczy Źródło: youtube/Agencja Muzyczna Polskiego Radia

Andrzej Grabowski choć kojarzy jest głównie z rolą Ferdka Kiepskiego, to widujemy go także w innych rolach. Okazuje się, że w nowej produkcji Patryka Vegi, będzie grał intymną scenę z młodą aktorką.

Andrzej Grabowski to niewątpliwie zasłużony aktor. Choć przylgnęła do niego łatka Ferdka Kiepskiego, to swój talent aktorski pokazywał choćby w serialu "Pitbull" jako starszy aspirant "Gebels", a także później w dwóch filmach o tym samym tytule. Aktor ma już wiele nietypowych scen za sobą, ale nikt się nie spodziewał, że 67-latek wystąpi w intymnej scenie z młodą aktorką.

Andrzej Grabowski w intymnej scenie z młodą aktorką

Doświadczony aktor niedawno grał prezesa w "Polityce", a teraz zmierzy się z kolejną rolą w filmie Patryka Vegi. Przyjdzie mu zagrać Adama w Filmie "Bad Boy", w którym oczywiście nie zabraknie akcji, przestępczego półświatka oraz kobiet. Jedna z aktorek przyznała, że w produkcji będzie miała intymną scenę z Andrzejem Grabowskim.

Eliza Gwiazda, która zaliczyła już dwie produkcje u płodnego w ostatnim czasie reżysera, teraz wystąpi w jego najnowszym filmie. Dziennikarze Super Expressu dotarli do młodej aktorki i spróbowali dowiedzieć się od niej nieco więcej na temat produkcji. Aktorka przyznała, że intymna scena z Andrzejem Grabowskim była dla niej nie lada wyzwaniem.

Aktorka zdradza szczegóły pracy na planie z Andrzeje Grabowskim

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- To moja trzecia produkcja Vegi, przy której miałam okazję pracować. Miałam przyjemność zagrać w "Kobietach Mafii 2" oraz w "Polityce". Tym razem zmierzyłam się z trudniejszym zadaniem aktorskim, gdyż musiałam odegrać scenę intymną z Andrzejem. Każde nowe wyzwanie, każda nowa sytuacja to dla mnie lekcja i nauka od najlepszych. Bardzo się cieszę, że mogłabym być częścią tej produkcji. Już teraz serdecznie zapraszam Was do kin! Warto! Będzie się działo... - zapowiedziała entuzjastycznie aktorka.

Dzisiaj grzeje: 1. Anita Werner z partnerem na Telekamerach. Gwiazda w końcu pokazała młodszego ukochanego
2. Przyjaciółka Pawła Królikowskiego wyznała nieznane fakty o jego stanie. Nikt nie wiedział, przez co naprawdę przechodził

Fani się niewątpliwie zaciekawieni, jak może wyglądać scena Elizy Gwiazdy z Andrzejem Grabowskim. Film Bad Boy ma być skupiony na środowisku kibicowskim. Jeden z głównych bohaterów, choć jego brat jest policjantem, należy do grupy przestępczej powiązanej z organizacjami pseudokibiców.  Między rodzeństwem ma się pojawić jeszcze kobieta, która do reszty ich podzieli. Film wejdzie do kin 21 lutego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 6-letni Antoś przegrał walkę z chorobą. Wszystko zaczęło się od przeziębienia
  2. Ile zarabia Krzysztof Piątek? Pensja piłkarza zwala z nóg
  3. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia
  4. Dagmara zdradziła, co miało się stać z jej synem. Lepiej usiądźcie
  5. Pradawna receptura babci Klementyny na wyśmienite gołąbki. W życiu nie jedliście lepszych

Źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News