"Mniej żryć i człowiek po prostu chudnie". Mocne słowa Grabowskiego o odchudzaniu

"Mniej żryć i człowiek po prostu chudnie". Mocne słowa Grabowskiego o odchudzaniu Źródło: screen youtube.com/Andrzej Grabowski & Cedury

Andrzej Grabowski przeszedł niebywałą metamorfozę. Aktor schudł ponad 40 kilogramów i według niego na utratę wagi jest bardzo prosty sposób.

Andrzej Grabowski zmagał się z nadwagą przez wiele lat, ale w pewnym momencie aktor został przez lekarzy przyparty do muru. Serialowy Ferdek miał już za sobą operację stawów biodrowych i specjaliści powiedzieli mu wprost, że jeżeli nie zmniejszy swojej wagi, to jego stawy tego nie wytrzymają. Aktor postanowił niezwłocznie działać, czego efekty widać jak na dłoni.

Wiele osób chcących pozbyć się swoich zbędnych kilogramów zaczyna zmieniać swoje nawyki żywieniowe, a także regularnie ćwiczyć, co wymaga niemałego samozaparcia i wytrwałości, ponieważ pokusy czyhają niemalże na każdym kroku. Mimo to Grabowskiemu udało się schudnąć bez jakichś gigantycznych wyrzeczeń.

Andrzej Grabowski o swojej diecie

Aktor przeszedł operację zmniejszenia żołądka, do czego już nie raz się przyznawał publicznie. Dzięki temu musiał drastycznie zmniejszyć porcje swoich standardowych posiłków, ponieważ teraz nie miałyby one zwyczajnie gdzie się zmieścić. Dzięki temu pacjent mniej je, a jego masa ciała spada i to naprawdę spektakularnie.

Nie da się ukryć, że aktor wygląda o wiele lepiej, ale według niektórych internautów Grabowski podczas swojej przemiany poszedł na łatwiznę, ponieważ większość wysiłku załatwił za niego sam zabieg. Mimo wszystko Andrzej Grabowski raczej nie przejmuje się takimi głosami krytyki i w jednym z wywiadów przedstawił najłatwiejszy jego zdaniem sposób na odchudzanie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Poszedłem i zrobiłem operację bariatryczną, która polega na wycięciu fragmentu żołądka. Nawet chyba dość dużego, ale nie bardzo się orientuję jak dużego. No i to powoduje po prostu mniejsze łaknienie, człowiek mniej je. Czyli tak jak śpiewał kiedyś Młynarski: "mniej żryć" i człowiek po prostu chudnie. Bez ćwiczeń, bez niczego - mówił Andrzej Grabowski w programie Marcina Mellera.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości
2. Sprawdziliśmy ile zarabia kasjer w Lidlu. Suma jest niespodziewanie wysoka

Bez wątpienia przedstawiony przez Grabowskiego sposób to najpopularniejsza dieta znana na całym świecie, ale niestety zazwyczaj nie jest to takie łatwe i osoba chcąca schudnąć musi się wykazać bardzo silną wolą, jednak każdy, kto przeszedł tę drogę, powie, że gra jest warta świeczki, bo w końcu chodzi tu o nasze zdrowie i przede wszystkim życie.

  1. Wnuczka znanego aktora TVP zmaga się z nieuleczalną chorobą. ”Człowiek o tej chorobie nic nie wie, dopóki się z nią nie zetknie”
  2. Nie żyje legendarny aktor "Złotopolskich". Tysiące Polaków pogrążyło się w żałobie
  3. Polsat poinformował o koszmarnych wydarzeniach za granicą. 9 osób zamordowanych, 26 rannych
  4. Złodzieje okradli żonę gwiazdora. "Niewybaczalny grzech", nie wiedzą z kim zadarli
  5. Magda zauważyła dziwne zachowanie swoich sąsiadów. Gdy poszła w odwiedziny, odkryła ich najintymniejszy sekret

źródło: Pudelek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu