Andrzej Gmitruk
Fot. Twitter
Wiadomości Pikio - 2 Grudnia 2018

Ten film łamie serca. Żona wielkiego, zmarłego człowieka zrobiła coś niezwykłego

Andrzej Gmitruk to już niemal legenda polskiego boksu. Mężczyzna wychował największych zawodników takich jak Andrzej Gołota, Artur Szpilka czy też Tomasz Adamek. Jego życie nagle przerwała straszna tragedia - pożar w rodzinnym domu. Pozostawił po sobie malutką córkę oraz chorą żonę, która nie jest w stanie zapewnić sobie i córce podstawowych środków do życia.

Andrzej Gmitruk zmarł w nocy, 20 listopada. Mężczyzna zapalił na swoim balkonie świeczkę, która miała być upamiętnieniem śmierci jego syna. Niestety, ogień bardzo szybko się rozprzestrzenił. W domu wybuchł pożar, a Andrzej tak się nim zestresował, że doznał zawału serca. Miał 67 lat.

Andrzej Gmitruk osierocił córkę. Ruszyła zbiórka pieniędzy na jej przyszłość

Jak się okazuje, Andrzej Gmitruk nie zabezpieczył swojej rodziny finansowo. Odszedł niespodziewanie, nikt więc nie przypuszczał, że nagle będą potrzebne im oszczędności. O rodzinie tragicznie zmarłego trenera pomyślał jego były, bliski współpracownik. Mężczyzna poczuł się w obowiązku i postanowił wesprzeć żonę oraz córkę swojego przyjaciela. Nie chciał, aby kobiety życia Andrzeja zostały skazane same na siebie. - Niestety Andrzej nie zabezpieczył rodziny na przyszłość i na dzień dzisiejszy nie mają praktycznie środków do życia, na tzw działalność bieżąca. Agnieszka nie może pracować, sama wymaga opieki podobnie jak malutka córeczka - opowiedział organizator zbiórki. Jak do tej pory, udało się zebrać 96 tysięcy złotych. Kwota ta pozwoli na jakiś czas zapomnieć o problemach finansowych rodziny Andrzeja.

Kilka dni po śmierci Andrzeja jego żona nagrała wzruszający film

Żona tragicznie zmarłego trenera jest ciężko chora. Do jej oka dostała się bakteria, która odbiera jej zdrowie. Chociaż kobieta odbyła już operację, to będzie musiała ją ponowić - tym razem we Francji. Choroba w połączeniu z małym dzieckiem sprawiła, że kobieta nie jest w stanie sama się utrzymać. Postanowiła nagrać specjalny film, w którym dziękuje ludziom za ogromne wsparcie i pomoc finansową.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
szewinska_z_synemPolskie gwiazdy sportu, których już z nami nie ma [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
- Bardzo dziękuje wszystkim kibicom za to wsparcie i też wsparcie finansowe. To drugie wsparcie ma dla mnie drugie dno. Jest uświadomieniem i dopełnieniem tego, że Andrzej nie był osobą, obok której przechodziło się obojętnie (...) Pozwoliłam, aby taka akcja się odbyła, bo zrobiłam to dla naszej córki. Jestem w trudniej sytuacji i nie wiem, jak długo w niej będę. Znając odpowiedzialność mojego męża chcemy jak najdłużej zapewnić jej to, na co zasłużyła - smutno wyznała kobieta. Okazuje się, że przed śmiercią Andrzej powiedział jej coś niesamowitego. W świetle ostatnich wydarzeń, jego słowa brzmią jak przepowiednia - Ostatnio powtarzał, że jestem bardzo silną osobą, że nie jestem jak żołnierz tylko jak cała armia i ze wszystkim sobie dam radę. Dzisiaj, mimo iż jestem małym żołnierzem, to czuję, że wokół mnie jest ogromna armia, która ma ogromne serce - zdradziła kobieta.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wreszcie ktoś to głośno powiedział! Rząd PiS będzie się tłumaczył przed Polakami
  2. Zmiana systemu płatności w Lidlu! Dla wielu klientów jest problematyczna
  3. Koszmarna awantura w rodzinie królewskiej! Święta zrujnowane
  4. Rodzinna tragedia Krzysztofa Krawczyka wciąż do niego wraca. Straszny wypadek zmienił wszystko
  5. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
skolimowskakamila14 gwiazd sportu, które odeszły zbyt wcześnie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News