Wstrząsająca przyczyna śmierci Andrzeja Gmitruka. Rodzina wydała szokujące oświadczenie

Wstrząsająca przyczyna śmierci Andrzeja Gmitruka. Rodzina wydała szokujące oświadczenie Źródło: youtube.com/ToJestBoks

Andrzej Gmitruk jest legendą polskiego boksu. To spod jego trenerskiej ręki wyszli tacy zawodnicy jak Andrzej Gołota czy Tomasz Adamek. Niestety dzisiaj świat sportu musiał pogodzić się z niepowetowaną stratą. Według najnowszych informacji, jego śmierć może być bardziej tajemnicza, niż wydaje się to na pierwszy rzut oka.

Andrzej Gmitruk jest opłakiwany nie tylko przez środowisko bokserskie, ale również przez wszystkich miłośników sportu. Ciało trenera odnaleziono dzisiaj w jego domu w Hipolitowie. Początkowo uważano, że umarł on w pożarze, jednak z godziny na godzinę sprawa wydaje się być coraz bardziej skomplikowana. Oficjalny komunikat w sprawie wydała rodzina zmarłego.

Andrzej Gmitruk nie zginął w pożarze?

Dzisiejszego poranka strażacy w Długiej Kościelnej odebrali zgłoszenie o pożarze jednego z domów w Hipolitowie. Okazało się, że na skutek tragedii śmierć poniósł znany trener pięściarzy Andrzej Gmitruk. - Dzisiejszego poranka tj. 20 listopada doszło do tragicznego zdarzenia w Hipolitowie. O godzinie 4:00 nasza jednostka została zadysponowana do pożaru domu jednorodzinnego. W wyniku pożaru śmierć poniósł jeden z najlepszych trenerów kadry bokserskiej - można przeczytać na profilu facebookowym Ochotniczej Straży Pożarnej w Długiej Kościelnej. Ogień pojawił się na tarasie, gdzie zapalił się stający na nim stolik. Na miejsce przyjechały cztery jednostki straży pożarnej, ambulans oraz policja. - Policjanci zabezpieczali miejsce zdarzenia. Straż pożarna została wezwana do pożaru domu, bo takie było zgłoszenie. Natomiast na miejscu służby stwierdziły, że nie doszło do pożaru domu, a spalił się niewielki, plastikowy stolik - relacjonował przedstawiciel Państwowej Straży Pożarnej w Mińsku Mazowieckim.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Chociaż policja wstrzymuje się jeszcze od podania swoich ostatecznych ustaleń co do przyczyn śmierci trenera, to głos w sprawie zdecydowała się zabrać małżonka Gmitruka. - W związku z tragiczną informacją dotyczącą śmierci najbardziej utytułowanego trenera boksu zawodowego w Polsce, Andrzeja Gmitruka, chciałem przekazał informacje od jego najbliższej rodziny - żony. W dniu wczorajszym była rocznica śmierci syna sp. Adnrzeja Gmitruka. Trener zapalił świeczkę ku jego pamięci na tarasie w swoim domu. Przez tę świeczkę ogień zajął cały stolik na tarasie, cała sytuacja miała miejsce w nocy Trener Gmitruk obudził się, biegł na taras aby ugasić pożar, w trakcie gaszenia pożaru poniósł śmierć. Jednocześnie w imieniu najbliższych chciałbym przekazać serdeczną prośbę do mediów o uszanowanie prywatności - taką informację zamieścił na Twitterze Adam Krzysztof.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Księżna Diana mogła przeżyć. Największa tajemnica Elżbiety II ujawniona 
  2. Córka Kaczyńskiej publicznie napiętnowała koleżankę! O jej poczynaniach mówią już wszyscy 
  3. Służby wydały specjalny alarm! Zachowajcie szczególną ostrożność, jest bardzo źle 
  4. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
Następny artykuł