Andrzej Duda jak nastolatek? Miało być serdecznie, wyszło niepoważnie

Andrzej Duda jak nastolatek? Miało być serdecznie, wyszło niepoważnie Źródło: yt/Fakt24

Andrzej Duda media społecznościowe lubi, z mediów społecznościowych korzysta. Wokół jego obecności na Twitterze mówiło się dużo, a teraz może się okazać, że działania prezydenta znów staną się przedmiotem doniesień medialnych. Prezydent postanowił złożyć wyborcom życzenia i miało być serdecznie. Wyszło jednak niepoważnie.

Andrzej Duda z pomocą mediów społecznościowych postanowił złożyć życzenia swoim wyborcom - głównie użytkownikom Twittera. Okazuje się, że prezydent korzysta z tych samym środków komunikacji, co inni internauci. Głowa państwa lubi udostępniać emotikonki i mówi skrótami. Niewinne życzenia wywołały jednak serię pytań.

Co Andrzej Duda opublikował na Twitterze? Prezydent jak nastolatek pozdrawia rodziny i przyjaciół

- Wszystkim Użytkownikom TT życzę spokojnych, pełnych ciepła i radości Świąt Bożego Narodzenia. Proszę też o przekazanie najlepszych życzeń i pozdrowień całej Rodzinie i Przyjaciołom. Wesołych Świąt - napisał na swoim profilu twitterowym Andrzej Duda. W wiadomość wplótł emotikonki choinek. Pod publikacją natychmiast pojawiły się komentarze internautów, sugerujące, że to dość infantylne przekazywanie życzeń. Przeciwnicy prezydenta postanowili jednak dać wyraz swoich frustracji pod wpisem i piszą, jaki mają stosunek do Dudy. - Nie szanuję pana i tym bardziej nie przyjmuję ŻADNYCH życzeń. Moja rodzina i przyjaciele też. Wszyscy jesteśmy po studiach prawniczych lub ekonomicznych - ale - niech pan sobie wyobrazi - wyłącznie z tego mądrzejszego II -go sortu. Polska nie ma Prezydenta - niestety... - napisał jeden z internautów od wpisem prezydenta. - Nie przyjmuję życzeń od kogoś, kto nagminnie łamie prawo... - pojawiło się w następnym komentarzu. - Życzę panu żeby pan stal się prezydentem Polaków - zaznacza jedna z internautek. - Gorące pozdrowienia przesyłają Panu "frankowicze"! - zaznaczył ironicznie jeden z mężczyzn.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Tobie również, Andrzej - prześmiewczo napisał internauta. - Dzięki mordo, widzimy się na sylwku - przesłał w odpowiedzi mężczyzna. Po publikacji serdecznych życzeń, poniżej publikacji prezydenta pojawiło się szereg "dość luźnych" interpretacji. Wiele osób zauważa, że nawiązanie "luźnego kontaktu" z internautami w konsekwencji może doprowadzić do ich aktywnego udzielania się w mediach społecznościowych. Głowa państwa chętnie korzysta z Twittera, a jego wpisy nierzadko przypominają te, które między sobą wymieniają nastolatki. Próba ocieplenia wizerunku jak widać się nie powiodła. Andrzej Duda Twitter.com/Andrzej DudaZOBACZ TAKŻE:
  1. Ta decyzja PiS zmieni życie nas wszystkich. Będzie jeszcze gorzej
  2. Donald Tusk będzie miał wyjątkowe święta. Jarosław Kaczyński może mu tylko pozazdrościć!
  3. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  4. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News