"Andrzej Duda żebrał". B. minister upokorzył prezydenta na oczach milionów

"Andrzej Duda żebrał". B. minister upokorzył prezydenta na oczach milionów

Andrzej Duda ma wielu zwolenników i równocześnie wielu przeciwników - zarówno wśród wyborców, jak i polityków. I choć wielu uważa, że jego ostatni krok na szczycie NATO mógł przynieść naszemu kraju sporo korzyści, to wciąż znajdują się osoby, które regularnie krytykują prezydenta. Były minister uderzył w prezydenta brutalnie, upokarzając go na oczach milionów!

Andrzej Duda podczas tegorocznego szczytu NATO w Brukseli spotkał się z Donaldem Trumpem. Choć może się to wydawać dla Polaków sporym osiągnięciem i szansą na pogłębienie relacji z USA, to wielu odebrało to wydarzenie bardzo negatywnie. Między innymi były marszałek Sejmu i minister Radosław Sikorski. W wywiadzie dla WP mówił między innymi o tym, że nasz prezydent musiał "żebrać"!

Andrzej Duda poniżony przez Sikorskiego. "Nie chodzi o to, by wyżebrać wizytę"

Radosław Sikorski udzielił bardzo negatywnego komentarza odnośnie spotkania Andrzeja Dudy z Donaldem Trumpem. - Po pierwsze, prezydent nie powinien sam mówić o swojej wizycie. Przecież w stosunkach międzynarodowych, a szczególnie na szczeblu głowy państwa, nie chodzi o to, jaką uda się wyżebrać wizytę, tylko co się uda ustalić dla kraju - zaczął ostro Radosław Sikorski. W kolejnych słowach przestrzegł przed zbyt dużym entuzjazmem odnośnie do takiej wizyty. Przypomina, że poprzednie spotkania z Trumpem często nie przynosiły rezultatów, a nawet szkodziły całemu kraju. Przytoczył przykłady Wielkiej Brytanii i Francji, które próbowały ocieplić stosunki z USA, a w ostateczności sporo na tym straciły. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polityk PiS potrącił nastolatka! Nie straci mandatu
  2. Dokument, który ujawnia ciemne kulisy TVP. Kurski w panice
  3. Kaczyński go rozszarpie! Terleckiemu coś się "wymsknęło"
  4. Co jest nie tak z tym psem?! Przerażające zdjęcie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News