Zdjęcie opublikowane przez Kożuchowską nie spodobało się Dudzie. Prezydent osobiście je skomentował

Zdjęcie opublikowane przez Kożuchowską nie spodobało się Dudzie. Prezydent osobiście je skomentował Źródło: youtube.com/TVP Info

Andrzej Duda niespodziewanie zagościł na Instragramie Małgorzaty Kożuchowskiej. Głowa państwa nie kryła swojego niezadowolenia fotografią opublikowaną przez aktorkę i na oczach internautów dosadnie ją skomentował. Niespodziewana odpowiedź polityka na publikację gwiazdy wzbudziła niedowierzanie ze strony internautów.

Andrzej Duda jest osobą uwielbiającą korzystać z social mediów. Twitter prezydenta jest jednym z najczęściej obserwowanych social mediów w Polsce, a sama głowa państwa reaktywowała ostatnio swojego Instagrama. Wczorajsze wstrząsające wydarzenia z Paryża sprawiły, że prezydent był bardzo aktywny w obszarze swoich kont na portalach społecznościowych. Przekonać się mogła o tym, chociażby Małgorzata Kożuchowska, która została zaskoczona komentarzem polityka pod swoim zdjęciem.

Andrzej Duda odwiedza social-media Kożuchowskiej

Małgorzata Kożuchowska, podobnie jak wielu przedstawicieli kultury i sztuki, bardzo przeżyła pożar, który zwrócił uwagę całego świata. Artystka znana chociażby z M jak Miłość pochyliła się nad losem legendarnej katedry i we wzruszających słowach przekazała swoim obserwatorom wielki smutek, jaki odczuwała.

- Nie mogę powstrzymać łez. Szok. Żal. Niedowierzanie – napisała wstrząśnięta Małgorzata.

Prezydent Duda, który skomentował zamieszczone przez nią zdjęcie, zdecydował się na komentarz w sprawie i pokazał, co sądzi o fotografii i jak bardzo bolą go wydarzenia rozgrywające się na ulicach Paryża.

- Szanowna Pani Małgorzato, nie polubię tego zdjęcia. Nigdy. Łączę się z Panią serdecznie w żalu. Straszne to jest – odpisał na publikację prezydent Andrzej Duda.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prezydent przeżywał pożar Katedry Notre-Dame

Odnosząc się do tragicznych wydarzeń, Andrzej Duda opublikował na swoich social-mediach jeszcze dwa wpisy, w których przekazał Polakom swoje ubolewanie związane z wielką tragedią.

- W marcu Saint-Sulpice, dziś Katedra Notre Dame. Tragedia dla ludzi wierzących, katastrofa dla światowej kultury i sztuki. Przejmujące chyba dla wszystkich. - napisała głowa Państwa.

W momencie, w którym Duda dowiedział się o planowanej odbudowie zniszczonej katedry, przekazał swoją wielką radość związaną z faktem ocalenia budowli i przekazał swoje nadzieje, co do jej jak najszybszego odbudowania się w stolicy Francji.

- U nas ludzie już się zgłaszają gotowi złożyć datki na odbudowę Katedry Notre Dame. Dziękuję za to, bo jestem przekonany, że odbudowa Katedry może stać się symbolem odbudowy Europy. Odbudowy Europy na jej prawdziwym, historycznym, judeochrześcijańskim fundamencie - napisała głowa Państwa na Twitterze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polacy są w szoku. Takiego zachowania po Andrzeju Dudzie nikt się nie spodziewał. Nawet Tomasz Lis nie krył ZACHWYTU!
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że muzyk mógł zrobić coś takiego
  3. Ferdek z "Kiepskich" wymyślił, jak zarobić i się nie narobić. Genialny pomysł rozłożył nas na łopatki
  4. Mało kto o tym wiedział. Martyna Wojciechowska ma rodzeństwo, wiemy kim są
  5. Polacy przewozili trumny. Kiedy celnicy otworzyli je na granicy, nie mogli uwierzyć
  6. Kożuchowska podzieliła się wiadomością o tragedii. "Nie mogę powstrzymać łez. Szok, żal, niedowierzanie"

źródło: Twitter, Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News