Bez nazwy-1
screen/youtube/Polskie Radio
Patryk Korzec - 1 Grudnia 2018

Nigdy takiego Dudy nie widzieliście! Dostał szału, zaczął besztać ludzi

Andrzej Duda w ostatnim czasie musi bezustannie odpierać krytykę nadchodzącą ze wszystkich możliwych stron, nic więc dziwnego, że jego nerwy są już na granicy wytrzymałości. Ostatnia kontrowersyjna sytuacja jednak przerosła jego możliwości i prezydent zdecydował się publicznie zbesztać polskiego dziennikarza. 

Andrzej Duda przez 3 lata trwania kadencji zdążył co najmniej raz podpaść chyba każdemu obywatelowi naszego kraju. Opozycja krytykuje go bezustannie, obywatele nie zostawiają na nim suchej nitki, internet pełen jest prześmiewczych obrazków w jego udziałem, a niektóre słowa prezydenta powodują oburzenie nawet członków PiS. Przez wszystkie te sytuacje Andrzej Duda z pewnością nie ma łatwego życia, a jego cierpliwość raz po raz wystawiana jest na ogromną próbę. Podczas ostatniej kontrowersyjnej sytuacji prezydent jednak nie wytrzymał i głośno zbeształ polskiego dziennikarza.

Andrzej Duda odpowiada na domysły Neumanna

Sławomir Neumann w rozmowie z Onetem otwarcie stwierdził, iż "ścieżka do polexitu jest faktem, niezależnie od zaklęć Kaczyńskiego czy Morawieckiego". Jak łatwo się domyślić, słowa te wywołały ogromną burzę zarówno na scenie politycznej, jak i w mediach. Zdaniem polityka działania PiS są podobne do tych Wielkiej Brytanii, gdy przygotowywała się do wystąpienia z Unii Europejskiej. Takiej opinii nie mógł zignorować Andrzej Duda, który swój komentarz postanowił opublikować na swoim koncie na Twitterze. - Polexit staje się chyba jedynym znanym elementem programu PO. Powtarzają to jak mantrę i wyraźnie prą w tym kierunku. PO chce wypchnąć Polskę z UE? - zapytał retorycznie prezydent. Odpowiedzieć na to pytanie zdecydował się publicznie jeden z dziennikarzy i nie wyszło mu to na dobre.

Andrzej Duda zbeształ dziennikarza. Burza w sieci

- Oczywiście "apolityczna prezydentura" to mit. Ale apartyjna to chyba nie są zbyt wygórowane oczekiwania? Tymczasem pan prezydent włącza się w międzynarodowe pyskówki - napisał na swoim Twitterze dziennikarz Wirtualnej Polski, Kamil Sikora. Ku zdziwieniu wszystkich, Andrzej Duda postanowił mu bezpośrednio odpowiedzieć, a jego słowa szokują.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Jaruzelski i JaruzelskaWojciech Jaruzelski przychylał córce nieba! Luksusowe dzieciństwo MonikiCzytaj dalej
- Bo już mnie męczy ta wasza natrętna propaganda i odwracanie kota ogonem. Zniesmaczony jestem, a i Święty by nie wytrzymał... więc sorry - zbeształ dziennikarza prezydent. Odpowiedź wstrząsnęła internautami, którzy nie spodziewali się po najważniejszej osobie w naszym kraju takich słów. Natychmiast posypały się dziesiątki negatywnych komentarzy pod jego adresem, w których wypominano mu słownictwo oraz to, że publicznie krytykuje dziennikarza.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tysiące Polaków traci pracę. Minister PiS zachwycona, to dopiero początek
  2. Minister ujawnia prywatny, brutalny sekret Kaczyńskiego. Będziecie w szoku
  3. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Córka Dudy zniknęła z życia publicznego. Koszmarny powód
Elzbieta_II_Featured_1Królowa Elżbieta ma już 92 lata i wciąż zachwyca. Oto sekrety jej długowiecznościCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News