Pracownik Dudy zasnął podczas jego przemówienia. Tuż za plecami Prezydenta

Pracownik Dudy zasnął podczas jego przemówienia. Tuż za plecami Prezydenta Źródło: Screen shot z TVP Parlament

Andrzej Duda wygłosił przemówienie podczas Obchodów Święta Konstytucji 3 Maja. Tematy poruszane przez Prezydenta RP najwyraźniej nudziły jednego z jego pracowników, który w trakcie uroczystości uciął sobie drzemkę. Sytuację przez przypadek pokazało TVN24 podczas oficjalnej transmisji wydarzenia na żywo.

Andrzej Duda podczas swojego dość płomiennego wystąpienia poruszał tematy związane z niepodległością Polski oraz suwerennością państwa. Odniósł się także do Unii Europejskiej, do której Polska dołączyła 15 lat temu.

W trakcie przemówienia jeden z jego pracowników, który znajdował się tuż za Prezydentem RP, zasnął sądząc, że nikt go nie widzi. Pech chciał, że kamera TVN24 skierowana została na samochód, w którym ten się znajdował.

Andrzej Duda swoim przemówieniem zanudził pracownika? Kierowca usnął podczas wystąpienia Prezydenta na Placu Zamkowym

W trakcie swojego wystąpienia, na które czekali wszyscy zgromadzeni w Warszawie obywatele, Andrzej Duda poruszał między innymi kwestie Konstytucji. Prezydent chciałby, aby jej treść była przez państwo polskie realizowana w sposób pieczołowity, aby obywatele czuli się bezpiecznie, a także wiedzieli, że organy działają w sposób sprawiedliwy.

 - (...) Musimy jednak przede wszystkim dbać, aby to co jest zapisane w konstytucji było realizowane i aby było to odczuwane przez zwykłego obywatela. W konstytucji 3 Maja ujęte były wszystkie stany i tak powinno być. Chciałbym, żeby Polska była krajem prawdziwej sprawiedliwości społecznej, żeby ludzie ufali sądom, żeby mówili, że dba się o potrzeby obywateli - mówił Prezydent Andrzej Duda.

Prezydent wypowiedział się także o samej Unii Europejskiej (1 maja minęło 15, odkąd Polska dołączyła do UE), która według niego poddana powinna zostać pewnym modyfikacjom.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - (...) Mamy wielkie zasługi dla europejskiej myśli ustrojowej i nie powinniśmy się bać zgłaszać propozycji. Moim zdaniem Unii potrzebne jest więcej demokracji. Potrzebny jest silniejszy Parlament Europejski i silniejsza Rada Europejska - kontynuował Prezydent RP.

W międzyczasie podczas transmisji w TVN24, jedna z kamer, która realizowała materiał, skierowała się w stronę tego, co miało miejsce tuż za Andrzejem Dudą. Okazało się, że jeden z kierowców przysnął w samochodzie. Internauci, którym udało wykonać fotografię z tego krótkiego fragmentu, byli rozbawieni sytuacją.

 - Pewnie był zmęczony. Wszyscy chodzą na rzęsach od kilku dni. Dopiero znalazł chwilę na odpoczynek - czytamy komentarz użytkownika "Wykopu".

Screen shot z "Wykop" (transmisja TVN24)

ZOBACZ TAKŻE

  1. 44-letnia gwiazda po porodzie pokazała się w bikini. Wygląda obłędnie
  2. Krystyna Pawłowicz w młodości była naprawdę ładna. Jak posłanka wyglądała kiedyś?
  3. Barbara Kurdej-Szatan znowu popłynęła na imprezie? Do sieci trafiły zdjęcia
  4. Po morderstwie przyjaciela księżna Diana zaczęła się bać. Ochroniarz ujawnił po latach
  5. TVN zapowiada najgorszy kataklizm od lat. Niszczycielski cyklon uderzył w kontynent
  6. Rozpaczliwe informacje Polsatu. Z ciężarówki ciekła krew. Gdy policjanci podeszli, zamarli

Źródła: Wykop / TVN24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News