Andrzej Duda nie jest zadowolony ze sposobu, w jaki media przedstawiają jego wizytę w Waszyngtonie. Głowa państwa pisała już o „lewackich mediach”, a teraz zareagowała bardzo emocjonalnie na wpis dziennikarki na Twitterze. Robiąc dwa błędy ortograficzne…

Dziennikarka „Gazety Wyborczej” Dominika Wielowieyska zarzuciła prezydentowi, że pisząc o „lewackich mediach” zaczyna się zachowywać się jak Krystyna Pawłowicz i internetowe trolle. Według Wielowieyskiej to nie przystoi osobie na takim stanowisku. Słowa dziennikarki jak widać uraziły Dudę.

Andrzej Duda w emocjach… sypie błędami

– A może, Pani Redaktor, coś o merytorycznej stronie tej wizyty w USA? „Ford Trump”, North Stream 2, Three Seas Initiative, Visa Waiver Program for Poland – o tym rozmawialiśmy. W mediach za oceanem o tym piszą i dyskutują. A u nas? Jesteście Państwo dziennikarzami? Really?!? – takie zdanie mogliśmy przeczytać na oficjalnym koncie Prezydenta na Twitterze.

Prezydent popełnił jednak dwa błędy ortograficzne. Zamiast „Ford Trump” i „North Stream” powinno być Fort Trump i Nord Stream.

Być może Andrzej Duda dał się po prostu ponieść emocjom, a być po prostu zapomniał jak pisze się te słowa. Dziennikarka wyszła z inicjatywą, aby prezydent odwiedził ją w studio, jednak niestety nie wygląda na to by do spotkania miało dojść.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Andrzej Duda rządzi już trzy lata. Te MEMY najlepiej podsumowują ten okres!

Prezydenta broni Niezależna

Portal Niezależna.pl postanowił stanąć w obronie prezydenta. Dziennikarze opisując tę wymianę zdań zamieścili wymowny tytuł.

– Wielowieyska znów lamentuje. Odpowiedział jej prezydent Duda. I to jak! – czytamy.

W dalszej części próżno szukać wpisu z błędami głowy naszego państwa. Został on zacytowany, jednak błędy zostały poprawione przez pracowników portalu.

Andrzej Duda bardzo emocjonalnie zareagował na krytyczne komentarze do zdjęcia, na którym razem z prezydentem Donaldem Trumpem podpisywał deklarację. Jednak nasza głowa państwa stoi, gdy Donald Trump siedzi.

– Szyderstwa i napad lewackich mediów oraz niektórych polityków i komentatorów, o znanych poglądach, pokazują sukces wizyty Waszyngtonie – skomentował całą sytuację sam zainteresowany.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Niestety, zmarła. Smutną wiadomość podał Andrzej Duda
  2. Człowiek Dudy ujawnia prawdę o alkoholu u prezydenta. Będziecie zdziwieni
  3. Beata Szydło nigdy nie zazna spokoju. Kolejna ostra burda na spotkaniu z byłą premier

10 min Andrzeja Dudy, które podbiły serca internautów [MEMY]

Zobacz również