Wczorajszy dzień nie mógł się skończyć szczęśliwie dla Andrzeja Dudy. Gdy rano otrzymał informację o śmierci polskiej piosenkarki Kory, pogrążył się w żałobie wraz z całym krajem. Teraz przygnębiony Duda musi zmierzyć się z falą hejtu, jaka wylała się na niego po wpisie pożegnalnym. Internauci bezdusznie się z nim rozprawili.

Kora, a dokładnie Olga Aleksandra Sipowicz z domu Ostrowska, primo voto Jackowska, odeszła od nas w sobotę rano. Zmarła po wieloletniej walce z rakiem, a jej śmierć zakończyła pewną epokę w historii muzyki. Podobne zdanie podziela Andrzej Duda. W rozpaczy po śmierci artystki postanowił podzielić się wpisem na Twitterze.

– Odejście Olgi Jackowskiej (Kory) dla wielu ludzi mojego pokolenia, w tym dla mnie, oznacza symboliczny koniec jakiejś epoki. Wychowaliśmy się na Maanamie, zwłaszcza w Krakowie. To były nasze pierwsze tańce, pierwsze miłości. Szanowna Pani Olgo, dziękujemy. Pamiętamy! RiP. – napisał Andrzej Duda.

Ten wpis jednak nie został dobrze przyjęty przez internautów. Wręcz przeciwnie – fala nienawiści, jaka wylała się na Dudę, okazała się ogromna.

Andrzej Duda w żałobie. Internauci nie pozostawiają mu chwili wytchnienia, poniżają zrozpaczonego prezydenta

Jak powszechnie wiadomo, Kora była wielką przeciwniczką obecnej partii rządzącej. W jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi ostro skrytykowała działania Prawa i Sprawiedliwości, z której to partii kandydował prezydent Andrzej Duda. Pośrednio to także jego dotyczyły komentarze Olgi.

Internauci o tym pamiętali i zaczęli wytykać Dudzie, że jego komentarz nie jest nic warty, ponieważ wszystko co robił, gdy Kora jeszcze żyła, było sprzeczne z jej poglądami.

– Pani Jackowska uważała pana za dno, moralne, polityczne, oraz po prostu ludzkie. Kora zawsze będzie w Polskiej kulturze wielką postacią a pan zawsze będzie ADRIANEM, pośmiewiskiem oraz synonimem mierności połączonej z tchórzostwem – pisze zdenerwowany komentujący.

– Zdradził pan Korę, jak i innych polskich obywateli, gdy zamiast strzec polskiej konstytucji, łamał ją pan. – napisała kolejna osoba, przy okazji załączając zdjęcie Kory zapalającej światełko w obronie sądów podczas protestów w 2017 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tym aresztowaniem żyją światowe media. Markle przerażona, nawet 20 lat więzienia
  2. Giertych ujawnił tajne plany PiS-u. Przerażające, ma dowody
  3. Kaczyński ma jedno marzenie. Nie chodzi o politykę
  4. Skatowana psina. Mimo to przeszła kilometry, żeby kogoś uratować
fot. Twitter / Kora
Kora Jackowska w 2013 roku. Fot YouTube/iplaTV
Andrzej Duda
fot. youtube.com/Prezydent.pl

Czy Andrzej Duda powinien dzielić się takimi przemyśleniami na temat Kory?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Jej walkę ze śmiertelną chorobą obserwowały miliony... Zmarła, gdy się tego nie spodziewała

To trzeba zobaczyć! Przezabawny taniec Dudy podbija Internet [MEMY]

Zobacz również