Internauci dobijają pogrążonego w żałobie Dudę. "Dno moralne"

Internauci dobijają pogrążonego w żałobie Dudę. "Dno moralne"

Wczorajszy dzień nie mógł się skończyć szczęśliwie dla Andrzeja Dudy. Gdy rano otrzymał informację o śmierci polskiej piosenkarki Kory, pogrążył się w żałobie wraz z całym krajem. Teraz przygnębiony Duda musi zmierzyć się z falą hejtu, jaka wylała się na niego po wpisie pożegnalnym. Internauci bezdusznie się z nim rozprawili.

Kora, a dokładnie Olga Aleksandra Sipowicz z domu Ostrowska, primo voto Jackowska, odeszła od nas w sobotę rano. Zmarła po wieloletniej walce z rakiem, a jej śmierć zakończyła pewną epokę w historii muzyki. Podobne zdanie podziela Andrzej Duda. W rozpaczy po śmierci artystki postanowił podzielić się wpisem na Twitterze. - Odejście Olgi Jackowskiej (Kory) dla wielu ludzi mojego pokolenia, w tym dla mnie, oznacza symboliczny koniec jakiejś epoki. Wychowaliśmy się na Maanamie, zwłaszcza w Krakowie. To były nasze pierwsze tańce, pierwsze miłości. Szanowna Pani Olgo, dziękujemy. Pamiętamy! RiP. - napisał Andrzej Duda. Ten wpis jednak nie został dobrze przyjęty przez internautów. Wręcz przeciwnie - fala nienawiści, jaka wylała się na Dudę, okazała się ogromna.

Andrzej Duda w żałobie. Internauci nie pozostawiają mu chwili wytchnienia, poniżają zrozpaczonego prezydenta

Jak powszechnie wiadomo, Kora była wielką przeciwniczką obecnej partii rządzącej. W jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi ostro skrytykowała działania Prawa i Sprawiedliwości, z której to partii kandydował prezydent Andrzej Duda. Pośrednio to także jego dotyczyły komentarze Olgi. Internauci o tym pamiętali i zaczęli wytykać Dudzie, że jego komentarz nie jest nic warty, ponieważ wszystko co robił, gdy Kora jeszcze żyła, było sprzeczne z jej poglądami. - Pani Jackowska uważała pana za dno, moralne, polityczne, oraz po prostu ludzkie. Kora zawsze będzie w Polskiej kulturze wielką postacią a pan zawsze będzie ADRIANEM, pośmiewiskiem oraz synonimem mierności połączonej z tchórzostwem - pisze zdenerwowany komentujący. - Zdradził pan Korę, jak i innych polskich obywateli, gdy zamiast strzec polskiej konstytucji, łamał ją pan. - napisała kolejna osoba, przy okazji załączając zdjęcie Kory zapalającej światełko w obronie sądów podczas protestów w 2017 roku.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tym aresztowaniem żyją światowe media. Markle przerażona, nawet 20 lat więzienia
  2. Giertych ujawnił tajne plany PiS-u. Przerażające, ma dowody
  3. Kaczyński ma jedno marzenie. Nie chodzi o politykę
  4. Skatowana psina. Mimo to przeszła kilometry, żeby kogoś uratować
fot. Twitter / Kora Kora Jackowska w 2013 roku. Fot YouTube/iplaTV Andrzej Duda fot. youtube.com/Prezydent.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News