Długo próbowali to ukryć. Andrzej Duda wyprowadza się z żoną

Długo próbowali to ukryć. Andrzej Duda wyprowadza się z żoną Źródło: fot. wikimedia.org

Andrzej Duda, jak każda osoba medialna, ma swoje tajemnice i stara się, aby opinia publiczna się o nich nie dowiedziała. Niedawno mediom udało się nagłośnić właśnie jeden z sekretów prezydenta. Czyżby prezydencka para szykowała się od przeprowadzki?

Nie ulega wątpliwości, że Andrzej Duda nie może narzekać na brak zainteresowania jego osobą. Prezydent posiada wielu zwolenników, chociaż jego przeciwnicy również są liczni. Dodatkowo mediom co jakiś czas udaje się naświetlić sekrety, które prezydent skrzętnie stara się ukryć. Taka właśnie sytuacja ma obecnie miejsce. Związana jest z luksusową willą w okolicach Warszawy.

Andrzej Duda inwestuje w luksusową willę
Rezydencja "Promnik" położona jest pod Garwolinem i nie da się ukryć, że poziomem luksusu dorównuje Pałacowi Prezydenckiemu. Według ustaleń "Super Expressu" znajduje się tam lądowisko dla śmigłowca, kort tenisowy, hala z basenem oraz siłownia. Dodatkowo cały kompleks otoczony jest gęstym lasem, który zapewnia anonimowości i prywatność. Para prezydencka bardzo upodobała sobie tę rezydencję i pierwsze wzmianki o niej mogliśmy już usłyszeć w 2017 roku podczas omawiania budżetu. Chodzi dokładniej o modernizację obiektu oraz dobudowanie jednego budynku. Według ustaleń "Super Expressu" aktualnie trwa przetarg na zaplanowane tam działania. Niestety jest on równie tajemniczy co sama posiadłość. Wiadomo jednak, że Andrzej Duda w tym wypadku największy nacisk kładzie na 3 rzeczy. Przede wszystkim bezpieczeństwo, czystość i czas. - Wykonawca zobowiązuje się do zorganizowania, utrzymywania i ochrony terenu budowy, w tym wykonania ogrodzeń, zabudowań prowizorycznych, niezbędnych zabezpieczeń i wszystkich innych czynności koniecznych do zrealizowania robót - czytamy w projekcie umowy. Podwykonawcy wedle umowy są zobowiązani do codziennego sprzątania placu budowy, zaś na swoją pracę mają zaledwie 180 dni. Dodatkowo wszelkie szczegóły dotyczące robót, które mają mieć tam miejsce, są jak na razie tajne i poznają je tylko osoby, które przejdą do drugiego etapu przetargu. Do tej pory nie udało się odkryć większości szczegółów, jednak według wielu parę prezydencką już niedługo będzie czekać przeprowadzka do nowej luksusowej willi.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polacy będą mieć wyższe pensje? Wystarczy jeden podpis Morawieckiego
  2. Prezes PiS zaklinał się przed całą Polską. Właśnie przyłapano go na paskudnym kłamstwie
  3. Gwiazda TVP o morświnach i fokach: To, to ścierwo, jak kret w ogrodzie
źródło: se.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News