Duda nie wytrzymał, przerwał przemówienie. Wybuchł płaczem przed kamerami

Duda nie wytrzymał, przerwał przemówienie. Wybuchł płaczem przed kamerami Źródło: zrzut ekranu: Facebook

Andrzej Duda nie spodziewał się, że to przemówienie będzie aż tak emocjonujące. Nie wytrzymał i wybuchł płaczem przed dziesiątkami gości. Wszystko zarejestrowały kamery. Jak to zostanie odebrane przez wyborców?!

Andrzej Duda wygłosił swoje przemówienie na Marszu Szlakiem I Kompanii Kadrowej. Była to już 53. edycja marszu, a wydarzenie wywoływało u wszystkich zebranych spore emocje. Z kamerą w trakcie uroczystości obecni byli dziennikarze Polsat News. Nie spodziewali się, że podczas uroczystej przemowy, prezydenta nagle poniosą emocje. Łzy wzruszenia dziś ogląda cała Polska.

To zobaczyła cała Polska! Prezydent: "Przepraszam, wzruszyłem się"

- Nie ma już Strzelców ani Drużyniaków, wszyscy jak tu się zebraliście jesteście żołnierzami polskimi - opowiadał zebranym prezydent Duda. Uczestnicy 53. Marszu Szlakiem I Kompanii Kadrowej z przejęciem wysłuchiwali słów Andrzeja Dudy, gdy ten w jednym momencie przerwał, opuścił głowę i poddał się głębokiej zadumie. Kilka oddechów i znów zwrócił się do mikrofonu: - Przepraszam, wzruszyłem się - powiedział ze łzami w oczach.

Od kiedy Andrzej Duda jest prezydentem?

6 sierpnia minęły dokładnie 3 lata, od kiedy Andrzej Duda został wybrany na prezydenta Polski. W tym czasie odwiedził mnóstwo krajów, sam gościł u siebie między innymi prezydenta Baracka Obamę oraz Donalda Trumpa. Został zaproszony do Watykanu, gdzie przez chwilę porozmawiał z papieżem. Duda podpisał ponad 100 ustaw, przy czym tylko kilka zawetował. Niektórzy uznają go za dobrego prezydenta, inni twierdzą, że jest zbyt uległy obecnej partii rządzącej. Nie ma jednak wątpliwości, że wzruszenie prezydenta i okazanie tej bardziej ludzkiej strony przyciągnie do niego kolejnych zwolenników.

PRZECZYTAJ: Zamiast 500 plus będzie aż 1000! To nie żarty

PRZECZYTAJ: Anna Grodzka przegrywa z chorobą. Błaga o pomoc, potrzebuje pieniędzy na operację

PRZECZYTAJ: Gigantyczna eksplozja obok lotniska. Słup ognia na kilkadziesiąt minut

"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}"> Andrzej Duda fot. Youtube Andrzej Duda fot. KPRP/Andrzej Hrechorowicz Andrzej Duda Fot. Wikipedia
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News