Andrzej Duda nie może pogodzić się z tą śmiercią. Prezydent jest wstrząśnięty
Patryk Korzec - 17 Grudnia 2018

Andrzej Duda nie może pogodzić się z tą śmiercią. Prezydent jest wstrząśnięty

Andrzej Duda nie może pogodzić się z informacjami o śmierci bardzo ważnej dla niego i całego naszego kraju osoby. Najnowsze doniesienia szokują i ciężko uwierzyć, że naprawdę już go z nami nie ma.

Andrzej Duda prezydentem naszego kraju jest już od ponad trzech lat, a przez ten czas dał się poznać jako osoba wyjątkowo emocjonalna, która lubi dzielić się z Polakami swoimi przeżyciami i odczuciami na portalach społecznościowych. Tym razem nie stało się inaczej - polityk poinformował na Twitterze o swojej wielkiej stracie, która dotknęła również cały nasz kraj. W śmierć tego bohaterskiego, wspaniałego człowieka ciężko jest uwierzyć, najnowsze doniesienia jednak nie pozostawiają żadnych wątpliwości i nadziei.

Andrzej Duda nie może pogodzić się ze stratą

Wczoraj wieczorem pojawiły się wstrząsające informacje, że nie żyje uwielbiany polski dziennikarz, Bartosz Niedzielski. Okazał bohaterską postawę podczas niedawnego zamachu w Strasburgu, gdy próbował powstrzymać mężczyznę z bronią przed wejściem do klubu. Rzucił się na niego, lecz został postrzelony i trafił do szpitala, a tam długo walczono o jego życie. Ostatecznie nie udało się go uratować. Teraz sprawę na Twitterze skomentował również Andrzej Duda. - Wczoraj w szpitalu w Strasburgu zmarł Bartosz Niedzielski. Piąta ofiara śmiertelna zamachu z 11.12. Pracował w PE i znałem Go z widzenia. Jestem wstrząśnięty. Nie zdawałem sobie sprawy, że to właśnie On został śmiertelnie ranny chroniąc innych ludzi. Cześć Jego Pamięci! RIP - możemy przeczytać. Prezydent regularnie stara się na bieżąco śledzić i reagować na śmierć ważnych dla naszego kraju postaci, ten zgon wydaje się dla niego szczególnym wstrząsem i nie może się z nim pogodzić. Do tego tragicznego wydarzenia odniosło się również Ministerstwo Spraw Zagranicznych. - Składamy najszczersze wyrazy współczucia dla najbliższej rodziny zmarłego Polaka w #Strasburg. Łączymy się w bólu po stracie - pojawił się wpis na oficjalnym koncie MSZ na Twitterze.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
dziennikarka2018 rokiem zabójstw dziennikarzy? Lista zamordowanych SZOKUJECzytaj dalej

Co stało się w Strasburgu?

Przypomnijmy, że do tragicznych wydarzeń w okolicach jarmarku bożonarodzeniowego w Strasburgu doszło 11 grudnia. Napastnikowi udało się zabić na miejscu trzy osoby, a ranionych zostało kolejne dwanaście. Niedzielski do wczorajszego wieczoru walczył o życie. Cherif Chekatt - sprawca - zbiegł z miejsca zdarzenia, a przez dwa dni trwały jego poszukiwania przez wojsko oraz policję. Ostatecznie zastrzelony został 13 grudnia. Niedzielskiego możemy uważać za bohatera, gdyż to dzięki temu Polakowi mieszkającemu w Strasburgu zamachowiec nie wdarł się do lokalu, w którym przebywało wiele osób. Liczba zabitych i rannych byłaby z pewnością dużo większa, jednak odważny dziennikarz uratował tym ludziom życie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje uwielbiany polski dziennikarz! Walczył o życie na oczach całej Polski
  2. Durczok wraca w KOSMICZNYM stylu! Upokorzył siebie i Morawieckiego
  3. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  5. Co ukrywa Kaczyński?! Tajemniczy ludzie kręcą się po siedzibie PiS na Nowogrodzkiej
TaśmyTaśmy, które wywołały polityczne trzęsienie ziemi w PolsceCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News