Kuriozalne zachowanie Dudy w Białym Domu. Nie wiedział co robić

Kuriozalne zachowanie Dudy w Białym Domu. Nie wiedział co robić Źródło: fot. Twitter.com/TVP Info

Prezydent Andrzej Duda aktualnie przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie spotkał się z prezydentem USA, Donaldem Trumpem. Nasz przedstawiciel zaliczył poważną wpadkę na samym początku spotkania. Co takiego zrobiła głowa polskiego państwa?

Prezydent Andrzej Duda wraz ze swoją żoną Agatą przebywa z oficjalną wizytą w Białym Domu. Głowa państwa polskiego spotkała się z prezydentem Stanów Zjednoczonych, Donaldem Trumpem. Media zauważyły, że nasz prezydent popełnił kuriozalny błąd.

Andrzej Duda stoi w złym miejscu

Prezydent wraz z żoną zostali przywitani przez amerykańską parę prezydencką na schodach Białego Domu. Obie pary były ubrane tak samo. Panowie mieli ciemne garnitury, pani Duda była ubrana w biało-czarny stój, z kolei Melania Trump miała na sobie kremowy płaszcz. Kiedy pary przystąpiły do zdjęcia Andrzej Duda się pogubił. Prezydent RP nie miał pojęcia jak się ustawić. Z odsieczą po chwili przyszedł Donald Trump, który poprawnie ustawił polską delegację. Po całej scenie obie pary się roześmiały, jednak według mediów pewien niesmak pozostał. Z czego wynikał błąd - ciężko powiedzieć. Można jednak przypuszczać, że zagubienie polskiego prezydenta wynikło z różnicy etykiet i nieznajomości przezeń amerykańskich zwyczajów. Internet nie omieszkał skomentować wpadki naszej głowy państwa. Internauci zastanawiają się, czy inne głowy państwa również mają problem z etykietą i popełniają równie absurdalne błędy. Wielu z nich się naśmiewa z tańczącego prezydenta i uważa, że ktoś powinien go przygotować do wizyty. Z drugiej strony internauci zachwycają się strojem naszej prezydentowej. Uważają, że jej ubiór był skromny, szykowny i idealny do takiego spotkania, jak to w Waszyngtonie. Dodają również, że znacznie pokonała wizerunkowo Melanię Trump, której strój porównywali do postaci ze starych bajek.Najlepsze newsy dnia:

  1. Kaczyński popełnił ogromny błąd. PiS może przegrać przez to wybory
  2. Nad KRS wciąż gromadzą się czarne chmury. Ten wniosek może wszystko zmienić
  3. Wiemy, kiedy Beata Szydło stanie przed sądem. Jest termin rozprawy
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu