Media odkryły, co robił Duda w weekend. Są zdjęcia

Media odkryły, co robił Duda w weekend. Są zdjęcia

Andrzej Duda należy obecnie do grona najważniejszych osób w Polsce. Chociaż na co dzień mierzy się z wieloma obowiązkami, czasami udaje mu się zwolnić tempo pracy i nieco odpocząć. Wiemy, w jaki sposób prezydent spędził ostatni weekend.

Duda postanowił spędzić wyjątkowy dzień w gronie najbliższej rodziny. Wybrał się bowiem z żoną na ślub swego brata ciotecznego, po którym został także na przyjęciu weselnym.

Andrzej Duda: wyjątkowy weekend prezydenta

Ceremonia zaślubin miała miejsce pod Kielcami. Odbyła się w niezwykle tradycyjny sposób - towarzyszyło jej między innymi błogosławieństwo rodziców oraz składanie życzeń młodej parze jeszcze pod kościołem. Duda nie był pewny, czy uda mu się pojawić na ślubie. Ostatecznie, dzień przed przyjęciem, potwierdził swe przybycie oraz zapewnił, że będzie mu towarzyszyła pierwsza dama.

Zaskakująca pamiątka

Chociaż rodzinny weekend prezydenta przez pewien czas utrzymywany był w tajemnicy, ostatecznie w internecie pojawiły się zdjęcia ze ślubnych uroczystości. Jedną z fotografii opublikował zespół, który zagrał na weselu. Jego członkowie postanowili uwiecznić, że wśród słuchaczy byli także naprawdę wyjątkowi goście młodej pary. Andrzej Duda z małżonką i zespołem muzycznym Fot. Facebook Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rząd PiS uderza w Izrael na arenie międzynarodowej! Oficjalne oświadczenie MSZ Polski
  2. Kaczyńskiego odwiedza w szpitalu kobieta! Czuwa przy jego łóżku
  3. Wyciekły skandaliczne listy! Mateusz Morawiecki jest SZANTAŻOWANY, wiemy przez kogo
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News