Andrzej Duda w szpitalu! Dołączył do prezesa
Karol Zaborowski - 8 Czerwca 2018

Andrzej Duda w szpitalu! Dołączył do prezesa

Prezydent Andrzej Duda został nakryty przez dziennikarzy, gdy wymykał się z tajemniczą czarną teczką ze szpitala przy ulicy Szaserów. W tej właśnie placówce od tygodni przebywa Jarosław Kaczyński. Raczej nikt nie podejrzewa, że prezydent udał się tam tylko ze względu na swoje własne zdrowie.

Hospitalizacja prezesa PiS cały czas się przedłuża. Również coraz więcej czołowych polityków jego partii odwiedza szpital, w którym leczy się Kaczyński. Najnowszym gościem prezesa Andrzej Duda, który opuszczał placówkę, wychodząc z poradni stomatologiczno-chirurgicznej. Według mediów nie znalazł się on tam przypadkiem, pod pozorem leczenia uzębienia prezydent spotkał się z Jarosławem Kaczyńskim.

Andrzej Duda w szpitalu u prezesa

Prezesa PiS coraz częściej odwiedzają czołowi politycy PiS. Byli to między innymi Mateusz Morawiecki, Beata Szydło i Marek Kuchciński. Teraz do tego grona dołączył Andrzej Duda, dzierżąc w ręce tajemniczą czarną teczkę. Według wielu z takimi teczkami nie chodzi się do dentysty. Media podejrzewają, że musiały się w niej znajdować ważne dokumenty, które prezydent miał przekazać prezesowi. - Patrząc na ostatnie wizyty najważniejszych polityków PiS w tym szpitalu, prawdopodobnie mamy do czynienia z jakąś epidemią chorób zębowych w tej partii - mówi Michał Szczerba w rozmowie z "Super Expressem". Poseł PO w ironiczny sposób skomentował liczne odwiedziny u prezesa. Wielu podejrzewa, że Kaczyński w ten sposób zbiera informacje na temat problemów partii. Dzięki temu Kaczyński będzie miał dokładny obraz spraw od najbardziej zaufanych osób. - To nie jest pierwszy raz, gdy politycy związani z partią rządzącą stosują różne sztuczki, żeby tylko spotkać się z Kaczyńskim - dodaje Szczerba. Wszyscy wiedzą, jaki był powód wizyty Andrzeja Dudy w szpitalu. Zastanawia jednak fakt, dlaczego się tak z tym kryję. Nikogo nie dziwi jednak, że prezydent odwiedził Kaczyńskiego. Pomimo, że prezydent stara się pokazać Polakom swoją odrębność od PiS to i tak wciąż jest z partią bardzo mocno związany i stosuje się do rad prezesa.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. PiS się poddaje. Partia w odwrocie, opozycja już świętuje
  2. Nie ma wątpliwości. Polska może upaść, będzie naprawdę źle
  3. Żałoba w rodzinie królewskiej. Śmierć wstrząsnęła całym krajem
jaroslaw_kaczynskiIle wzrostu ma Kaczyński, a ile Kwaśniewski? Możesz się zdziwić! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
dudadance_wstepTo trzeba zobaczyć! Przezabawny taniec Dudy podbija Internet [MEMY]Czytaj dalej
źródło: se.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News