Andrzej Duda w SUTANNIE! To NIE fotomontaż, to prawdziwe zdjęcie

Andrzej Duda w SUTANNIE! To NIE fotomontaż, to prawdziwe zdjęcie

To może wydawać się niewiarygodne, jednak w sieci pojawiła się fotografia, na której możemy zobaczyć jak prezydent Andrzej Duda pozuje do zdjęć w... sutannie. To nie fotomontaż! 

ZOBACZ TAKŻE - Dni Ziobry policzone! Duda po Macierewiczu bierze się za niego Internauci nie mogą uwierzyć w to co widzą i przecierają oczy ze zdumienia. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że fotografia z prezydentem nie jest fotomontażem.

Ksiądz Andrzej Duda

Jeden z użytkowników Twittera opublikował na swoim profilu zdjęcie (pochodzące ze spotkania noworocznego pary prezydenckiej z Korpusem Dyplomatycznej), na którym możemy zobaczyć Andrzeja Dudę w sutannie. ZOBACZ TAKŻE - Polskę zamurowało. Zboczeńcy w ekstazie, Agata Duda sprzedaje swoje... Fotografia jest wyjątkowa, ponieważ nie została poddana żadnej obróbce w programie typu Photoshop. To wszystko zasługa złudzenia optycznego - Pierwsza Dama, Agata Duda ubrana na spotkaniu w czarną sukienkę, "zmieszała się" ze swoim mężem. Niesamowity efekt możemy zobaczyć na poniższych zdjęciach. ZOBACZ TAKŻE - Prezydent Duda jest UZALEŻNIONY. Jego ludzie robią wszystko, żeby to ukryć
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News