Desperacki ruch Andrzeja Dudy. Wszystko zostało nagrane

Desperacki ruch Andrzeja Dudy. Wszystko zostało nagrane Źródło: Fot. Twitter/W Pałacu Prezydenckim

Andrzej Duda zdecydował się na zaskakujące kroki, aby ocieplić swój wizerunek po ostatnich kontrowersjach wokół ustawy o Sądzie Najwyższym. Na Twitterze ruszył więc właśnie profil "W Pałacu Prezydenckim", który ma pokazać obywatelom mniej oficjalną, przyjazną twarz prezydenta.

Duda spotkał się w ostatnim czasie z bardzo negatywnymi opiniami społeczeństwa. Pod miejscem jego pracy odbył się nawet ogromny protest, podczas którego manifestujący poważali niezależność głowy państwa oraz krytykowali jego polityczne decyzje.

Czym jest "W Pałacu Prezydenckim"?

Aby ocieplić wizerunek, Kancelaria Premiera ruszyła więc z nowym projektem o nazwie "W Pałacu Prezydenckim". W jego ramach na Twitterze publikowane będą kolejne filmiki z udziałem prezydenta, w mniej oficjalnych, prywatnych sytuacjach. - Witamy wszystkich na mniej oficjalnym profilu Kancelarii Prezydenta RP, gdzie będziemy starali się pokazywać Państwu życie Kancelarii ‘od kuchni’ (dosłownie i w przenośni). Zaczynamy! - napisano w pierwszym tweecie na profilu.

Gdzie przebywa Andrzej Duda?

Inauguracyjny film "W Pałacu Prezydenckim" skupił się na turystach, którzy licznie odwiedzają nasz kraj. Duda zaprosił czworo z nich do swej siedziby, w której obecnie przebywa, wypił z nimi herbatę oraz osobiście pokazał wnętrza miejsca pracy. - Czuję, że naprawdę służę mojemu krajowi oraz Polakom. To nie jest praca, to służba - powiedział w czasie rozmowy prezydent, kiedy zapytano go, czy lubi swój osobliwy zawód. Czas pokaże, czy głowie państwa rzeczywiście uda się w ten sposób ocieplić swój wizerunek. Obywatele podzielili się w opiniach na temat konta "W Pałacu Prezydenckim", stanowczo chwaląc inicjatywę lub oskarżając Dudę o podejmowanie desperackich ruchów w walce o drugą kadencję.

ZOBACZ TAKŻE: Duda na wojennej ścieżce z Brukselą. „To nasz koniec w Unii Europejskiej”

ZOBACZ TAKŻE: Morawiecki PRZYŁAPANY! Tego mu nie wybaczą

ZOBACZ TAKŻE: Monika Jaruzelska szokująco o rządzie PiS. Trudno uwierzyć, że naprawdę to powiedziała

ZOBACZ TAKŻE: Zdjęcie wstydu. Od 40 lat skazujemy psy na gehennę i straszną śmierć

Andrzej Duda Fot. Wikimedia Commons Andrzej Duda Fot. Wikimedia Commons Andrzej Duda Fot. YouTube/Prezydent.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu