duda(1)
fot. wikipedia.org
Karol Zaborowski - 28 Listopada 2018

Duda spali się ze wstydu! Małżeństwo upokorzyło prezydenta, Polacy biją brawo

Andrzej Duda ze względu na swoją politykę zdobył wielu przeciwników wśród społeczeństwa. Prezydent krytykowany jest zarówno w naszym kraju, jak i poza jego granicami, jednak takiego upokorzenia się nie spodziewał.

Andrzej Duda podczas trwania swojej kadencji bardzo stracił w oczach wielu Polaków. Jeszcze kilka miesięcy temu królował w rankingach na najbardziej zaufanego polskiego polityka. Jednak teraz ta sytuacja diametralnie się zmieniła. Co więcej, zarzucane jest mu łamanie konstytucji, co tylko pogarsza całą sytuację. Teraz pewne małżeństwo zrobiło coś, czego nikt się nie spodziewał, a zwłaszcza Andrzej Duda.

Andrzej Duda upokorzony

Każdy, kto jest, w długotrwałym związku wie, że spędzić z inną osobą wiele lat wcale nie jest tak łatwo, jak może się wydawać. Na wspólnej drodze życia na małżonków czyha wiele pokus, a także przeciwności. Oczywiście każdemu zdarzają się kłótnie, jednak nie każdy potrafi po nich wrócić do normalnego życia. Właśnie dlatego wieloletnie staże małżeńskie wzbudzają w nas taki podziw. Małżeństwo z Wałbrzycha niedawno świętowało swoją 50 rocznicą. Z tej okazji pan Daniel Śleboda oraz jego małżonka otrzymali list od urzędu cywilnego, w którym zostali poinformowani, że otrzymają specjalne medale od samego prezydenta. Jednak ich odpowiedź zaskoczyła wszystkich. - Dali nam czas do 14 grudnia na odpowiedź, czy przyjdziemy na uroczystość wręczenia medali. Odpisaliśmy, że nie przyjdziemy - zdradził pan Daniel w rozmowie z wp.pl.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
SmoleńskOto PRAWDZIWE powody katastrofy smoleńskiej. Punkt 7 nie powinien mieć nigdy miejscaCzytaj dalej

Upokorzony przez małżeństwo z Wałbrzycha

Mężczyzna nie kryje powodu takiej decyzji. Okazało się, że jest nim polityka prowadzona przez rezydenta Andrzeja Dudę. Jednocześnie zaznacza, że bardzo chętnie odbiorą odznaczenia, jeżeli zmieni się prezydent, więc najwcześniej nastąpi to dopiero w 2020 roku. Daniel Śleboda dodaje również, że jest to dla nich dodatkowa zachęta do dalszego wytrwania we wspólnym życiu. - Jeśli zmieni się prezydent to bardzo chętnie przyjmiemy to odznaczenie. Na razie wszystko popsuł Andrzej Duda. Jedyna dobra rzecz w tej sytuacji to fakt, że będzie nas to mobilizowało, by razem dotrwać do czasu zmiany w pałacu... Rocznicę ślubu mieliśmy jakiś czas temu i już świętowaliśmy. Szkoda, że nie możemy tego zrobić także w urzędzie, ale poczekamy i może za dwa lata się uda - dodaje pan Daniel.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Szykują się kłopoty z wypłatą 500 plus. Polacy będą wściekli na PiS
  2. Chciał podpalić ojca Rydzyka! Dantejskie sceny w Toruniu
  3. Wnuk Lecha Wałęsy pójdzie siedzieć? Po tych zeznaniach się nie wywinie
  4. Ile zarabia Dorota Szelągowska? Jej zarobki są wspaniałe
  5. Ile zarabia J K Rowling? Majątek ma magiczny
Andrzej Duda Marsz Featured 1Andrzej Duda i narodowcy, czyli MEMY po obchodach 11 listopadaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News