Żenujący wpis o Donaldzie i bigosie ośmieszył Andrzeja Dudę. Nowy rzecznik przesadził

Żenujący wpis o Donaldzie i bigosie ośmieszył Andrzeja Dudę. Nowy rzecznik przesadził Źródło: screen youtube.com/Prezydent.pl

Andrzej Duda przez swoją wizytę w USA znalazł się na ustach wszystkich, polskich dziennikarzy. Teraz po Internecie krąży żenujący wpis, który ośmieszył prezydenta RP.

Andrzej Duda nie od dziś jest bohaterem licznych śmiesznych zdjęć w Internecie. Oczywiście nie mogło być inaczej i teraz, ponieważ w sieci już hulają prześmiewcze przeróbki zdjęć Dudy i Trumpa. Jednak to nie to najbardziej ośmieszyło prezydenta. Jego rzecznik Błażej Spychalski opublikował żenujący wpis o Donaldzie i bigosie, który stał się prawdziwym hitem.

Andrzej Duda ośmieszony przez swojego rzecznika

Spychalski bez wątpienia chciał pomóc prezydentowi, jednak niestety osiągnął zupełnie inny efekt. Wpis opublikowany na jego profilu na portalu Twitter zaskoczył wszystkich. Nikt nawet by nie podejrzewał, że tak wysoko postawiona osoba będzie pisać o bigosie, chcąc podreperować wizerunek Andrzeja Dudy. - Czy dzisiejsza opozycja spod znaku jedynego Donalda, który ma wystarczyć, czy sławnego bigosu może zaproponować coś lepszego? Andrzej Duda szuka na świecie przyjaciół RP, a nie dąży do konfrontacji z USA, tak jak chcieliby tego politycy opozycji - czytamy. Bardzo szybko pojawiły się głosy oburzenia ze strony internautów, którzy uważają, że rzecznik prezydenta RP powinien sobą więcej reprezentować niż tego typu wpisy. - To jest oficjalny twitter rzecznika PAD? Ani to mądre, ani zabawne - czytamy w komentarzach. - Zrobi pan karierę, choć raczej krótkotrwałą. To jest wpis rzecznika prezydenta RP, czy internetowego harcownika? - pisze jeden z internautów. Nie da się ukryć, że wyjazd Andrzeja Dudy do Waszyngtonu przez wielu będzie oceniany jako nieprawdopodobna klapa wizerunkowa. Przez bardzo długi czas ludzie będą mu jeszcze wypominać problemy z protokołem dyplomatycznym czy też jego mowę ciała. Oczywiście nie można zapomnieć o już słynnym podpisywaniu deklaracji na stojąco. Teraz do tej karuzeli śmiechu skupionej wokół prezydenta swoje trzy grosze dorzucił jeszcze jego własny rzecznik, któremu najwidoczniej puściły nerwy widząc to, jak ludzie odebrali spotkanie Andrzeja Dudy i Donalda Trumpa. Niestety chcąc pomóc, tylko pogorszył całą sprawę.Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy śmieją się z Dudy! Komorowski w swoim stylu rozjechał prezydenta
  2. Agata Duda gwiazdą… Instagrama! Wszystko przez Melanię Trump
  3. Macierewicz mu tego nie odpuści! Jaki zniszczył go dwoma zdaniami
źródło: natemat.pl Następny artykuł