Tajemnicze spotkanie Dudy na meczu. Rozmawiał ze swoim politycznym wrogiem
Wiadomości Pikio - 12 Czerwca 2018

Tajemnicze spotkanie Dudy na meczu. Rozmawiał ze swoim politycznym wrogiem

Andrzej Duda pojawił się dziś jako jeden z gości specjalnych na PGE Narodowym. Prezydent dopingował polską kadrę, jednocześnie odbywając zaskakujące rozmowy. Szczególną uwagę mediów zwróciło spotkanie głowy państwa z politycznym wrogiem.

Duda przyglądał się dziś z trybun meczowi reprezentacji Polski z kadrą Litwy. Biało-czerwoni sprawdzili się w tym pojedynku doskonale - wygrali aż 4:0.

Andrzej Duda dopingował polską kadrę

Warto zaznaczyć, że dla polskich piłkarzy był to ostatni test przed wylotem do Rosji. Pierwszy mecz w ramach Mistrzostw Świata kadra rozegra już 19 czerwca, sprawdzając swe siły w pojedynku z drużyną z Senegalu. Wyjątkowe wydarzenie na PGE Narodowym przyciągnęło na trybuny naprawdę wyjątkowych gości. Jednym z nich okazał się prezydent Andrzej Duda.

Niespodziewane spotkanie

Co ciekawe, fotoreporterzy zdołali przyłapać głowę państwa z ramienia Prawa i Sprawiedliwości na rozmowie z dotychczasowym politycznym przeciwnikiem. Mowa o byłym prezydencie Aleksandrze Kwaśniewskim, który często krytykował poczynania Dudy na prestiżowym stanowisku. Warto zaznaczyć, że do tej pory robili to także inni jego poprzednicy, przede wszystkim Lech Wałęsa.Andrzej Duda i Aleksander Kwaśniewski Fot. Screen Onet.plChcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Bunt w PiS przeciwko Dudzie. „Zdrajca!”
  2. Wizja Jackowskiego wstrząsnęła Polską! ZABIJĄ Kaczyńskiego
  3. Tajemnicza paczka dla Kaczyńskiego! Fakt ujawnił jej zawartość
ZAMIANA
kfc_wstepPrezydent Duda zaatakowany w KFC. Internauci nie mogli się powstrzymać [MEMY]Czytaj dalej
Andrzej Duda kończy 46 lat! Z tej okazji wybraliśmy 46 najlepszych MEMÓWAndrzej Duda kończy 46 lat! Z tej okazji wybraliśmy 46 najlepszych MEMÓWCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News