andrzej duda kaczynski_po
yt/Telewizja Republika
Anna Maria Guziewska - 23 Grudnia 2018

Andrzej Duda pyta się o zgodę Kaczyńskiego? To chyba przesada

Andrzej Duda postanowił porozmawiać z Jarosławem Kaczyńskim o swojej przyszłości. Efekt dyskusji zdradził w jednym z wywiadów. Okazuje się, że prezydent naraził się swoją odpowiedzią wyborcom. Czy szykuje się skandal?

Andrzej Duda o swojej reelekcji mówi z dużym entuzjazmem, z nadzieją do kolejnego startu w wyborach prezydenckich odnosi się także Jarosław Kaczyński. Politycy zdawali się dyskutować o ewentualnej przyszłości głowy państwa i okazuje się, że może liczyć na wsparcie partii.

Co Jarosław Kaczyński mówi o wyborach prezydenckich? Andrzej Duda dostał zgodę

- Premier Jarosław Kaczyński kilkakrotnie powtarzał, że jestem i będę kandydatem Zjednoczonej Prawicy i PiS - powiedział prezydent w jednym z ostatnich wywiadów. Okazuje się, że Duda musiał pytać o zgodę prezesa partii. Wyborcy i dziennikarze natychmiast zaczęli pytać, czy prezydent wciąż silnie stoi na własnych nogach, skoro ma swoje audytorium, współpracowników i pozycję. - Doktor prawa z mentalnością siedmiolatka. Autystycznego - zauważa jeden z internautów. - Z premier Szydło też byli „dogadani” na całą kadencję... - napisał inny użytkownik Twittera. - Akurat słaby argument: powtarzał kto nie będzie w rządzie a został o "za co mnie chcecie odwołać " nie wspominając - odpowiedział na komentarz Janusz Piechociński. - Tylko że po twoich występach nie koniecznie jesteś już kandydatem Polaków - napisał do Andrzeja Dudy mężczyzna. Po ujawnieniu kulis ustaleń między Kaczyńskim i Dudą, media przypominają, w jaki sposób potoczyły się ustalenia między Beatą Szydło i prezesem PiS. Wtedy pojawiły się zapewnienia, że premier będzie mogła kontynuować swoją wizję nieprzerwanie do końca kadencji. Internauci i wyborcy przypominają nagłówki sprzed kilku lat i pytają, czy z równą powagą Jarosław Kaczyński dał zielone światło Dudzie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Agata DudaAgata Duda niewiele mówi o sobie. Przecieki z jej otoczenia zadziwiają!Czytaj dalej
- Jarosław Kaczyński dużo mówił. Podobnie jak Antoni Macierewicz i inni - zauważa jeden z internautów. - Złamanie słowa wobec zdrajcy się nie liczy i byłaby to świetna zagrywa za zdradę tej kukły wobec obozy, który go wybrał - napisał jeden z użytkowników Twittera, zwracając uwagę na kondycję relacji między prezydentem i prezesem. Nie wiadomo jednak, czy Duda będzie finalnie startował w wyborach w 2020 roku. Wyborcy dzielą się, obserwując aktualne nastroje wokół wizerunku PiS.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Andrzej Duda podjął decyzję. Tak będą wyglądać nowe emerytury
  2. Agata Duda przeszła metamorfozę! Wygląda jak DODA 8 lat temu
  3. Andrzej Duda ostry jak nigdy! Takiej riposty ze strony prezydenta nikt się nie spodziewał
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
Krystyna PawłowiczKrystyna Pawłowicz raczej nie martwi się o pieniądze. Imponujące zarobki politykówCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News