Duda przyłapany! Opublikowane zdjęcie robi furorę w sieci

Duda przyłapany! Opublikowane zdjęcie robi furorę w sieci

Radości nie było końca po tym, jak Andrzej Duda wygrał wybory w 2015 roku. Wyraźnie widać to na zdjęciu, które ostatnio na swoim Twitterze opublikował Andrzej Hrechorowicz, fotograf Polskiej Agencji Prasowej, a przez dwa lata również fotograf prezydencki. Zaskakujące zdjęcie wywołało furorę wśród internautów.

Andrzej Hrechowicz postanowił udostępnić zdjęcie z okazji trzeciej rocznicy wygrania przez prezydenta Dudę wyborów prezydenckich. Uwieczniony 24 maja 2015 r. nowo wybrany prezydent skacze z radości po ogłoszeniu wyników. Spontaniczna reakcja spodobała się dużej ilości osób - chwalą fotografa Hrechowicza za ciekawe, nietypowe ujęcie.

Album ze zdjęciami prezydenta Andrzeja Dudy

- Myślałem, że wydam album, ale chyba do tego nie dojdzie, choć są zdjęcia, które może warto pokazać? Sami musicie ocenić #PAD @AndrzejDuda @prezydentpl - napisał kilka dni temu na swoim Twitterze Andrzej Hrechorowicz. Dodatkowo zapowiedział, że jeśli ostatecznie zostanie on wydany, to zdjęciem okładkowym z pewnością będzie skaczący w górę prezydent. Internauci na propozycję zareagowali bardzo pozytywnie. Spora część osób chciałaby zobaczyć więcej zdjęć prezydenta w tym "ludzkim" wydaniu. Pojawiają się jednak również opinie przeciwników, jakoby tego typu zachowanie nie przystawało najważniejszemu reprezentantowi kraju.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. Zobacz także: 1. Morawiecki ostrzega Polaków. Ma czarną wizję
2. Jaki jest majątek Kaczyńskiego? Wszystko wiemy, mamy dokumenty 3. Wypadek limuzyny MON! Staranował samochód   Następny artykuł