Skandal! Andrzej Duda promuje tekst o tym, że
Bartłomiej Chudy - 7 Grudnia 2018

Skandal! Andrzej Duda promuje tekst o tym, że "Unia Europejska to IV Rzesza"

Andrzej Duda bieżąco komentuje wydarzenia polityczne przez swój profil na Twitterze. Prezydent Polski powołał się na artykuł, który w rażąco mocny sposób porównuje Unię Europejską do IV Rzeszy. Dziś przyznaje, że "pospieszył się" ze swoim przekazem.

Andrzej Duda nieraz wzbudzał emocje po swoich wpisach na Twitterze. Tym razem głowa państwa powołała się na materiał anonimowego komentatora w serwisie salon24.pl. Jego autor w mocny sposób porównuje mechanizm działania struktur Unii Europejskiej - w kontekście szczytu klimatycznego, który odbywa się w Katowicach - do IV Rzeszy Niemieckiej!

Andrzej Duda podał dalej komentarz porównujący UE do IV Rzeszy Niemieckiej

Jego przesłanie jest następujące - to Niemcy są największym emitentem CO2 w Unii. Odpowiadają za wydzielanie do atmosfery ponad 22 procent dwutlenku węgla w UE, podczas gdy Polska za "jedynie" 8,5 proc. - Ale to my jesteśmy nazywani największym trucicielem Europy!" – wybrzmiewa początek artykułu, na który powołał się Andrzej Duda. Z początku głowa państwa wręcz polecała jego przeczytanie. - Bardzo dobry artykuł o emisji CO2 w UE. Przystępnie przedstawia realną sytuację. Warto przeczytać. Polecam – napisał na swoim profilu prezydent.

Prezydent nie doczytał artykułu, który udostępnił?

Szybko usunął swój wpis. Widocznie refleksja na bazie anonimowego autora, a zwłaszcza druga część tekstu - o porównaniu UE do Rzeszy Niemieckiej, sprawiła, że na prezydenta posypały się gromy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Andrzej Duda FixedAndrzej Duda został rozszyfrowany! Sekrety wyglądu prezydentaCzytaj dalej
- Przyznaję rację Tym, których oburzyła druga część artykułu zamieszczonego na portalu salon24.pl, który poleciłem kilka godzin temu. Był to błąd, wynikający z lektury pierwszej części tego artykułu. Nie podzielam poglądów i stylu wypowiedzi zawartej w 2 części. Błąd - odnosił się później na Twitterze Andrzej Duda.Poszło o naprawdę mocne słowa, które "podała dalej" w medialny eter głowa państwa. - Polska jest "chłopcem do bicia" w UE, czyli jak kto woli Niemieckiej IV Rzeszy wspartej przez akolitów, zaś Polska i Grupa Wyszehradzka ma odmienne widzenie rzeczy od wizji budowniczych Sojedinionnych Sztatów Jewropy – czytamy we fragmentach tekstu z Salon24.pl. Autor przyznaje, że to na Polskę spada fala oszczerstw, również w kontekście planowanych przez PiS reform sądownictwa.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Andrzej Duda tworzy służby o jakich nikomu się nie śniło! Całkowity przełom
  2. Duda robi sobie selfie z koniem i modli się do mięsa. Znacie drugiego takiego Prezydenta?
  3. Znaki zodiaku, które będą miały PECHA w tym tygodniu. Co się stanie?
  4. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  5. Agata Duda pokazała się z zupełnie innej strony. Polakom opadły szczęki, co za zmiana!
Andrzej Duda Marsz Featured 1Andrzej Duda i narodowcy, czyli MEMY po obchodach 11 listopadaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News