Prawicowe media ZLINCZUJĄ Dudę. Tej decyzji mu nie wybaczą

Prawicowe media ZLINCZUJĄ Dudę. Tej decyzji mu nie wybaczą Źródło: screen youtube.com/Prezydent.pl

Prezydent Duda wczoraj podjął decyzję, która może kosztować cały kraj bardzo dużo. Teraz prawicowe media bez wątpienia mu nie odpuszczą przez bardzo długi czas. Jednak co takiego zrobił prezydent?

Andrzej Duda wczoraj zaakceptował wybranego przez Małgorzatę Gersdorf sędziego, który zastąpi I prezesa Sądu Najwyższego. Właśnie to posunięcie ze strony Andrzeja Dudy teraz będzie bez wątpienia pierwszym tematem wszystkich prawicowych mediów w Polsce. Prezydent do tej pory wspierał ruch dobrej zmiany, który usilnie walczy z osobami, które miały związek z poprzednim ustrojem panującym w naszym kraju. Mediom jednak udało się dotrzeć do przeszłości Iwulskiego, która nie pasuje do tych założeń.

Prezydent Duda powołał sędziego z czasów PRL

Portalowi niezalezna.pl udało się dotrzeć do informacji dotyczących nowego prezesa Sądu Najwyższego. Według ich ustaleń Iwulski był członkiem PZPR, a jego żona wysoko postawionym oficerem SB. Portal ustalił, że Iwulski w czasach PRL był w składach sądowych, które skazywały opozycjonistów. Został nawet odznaczony Medalem Za Zasługi dla Obronności Kraju w 1983 roku, gdzie owa obronność polegała na zwalczaniu wewnętrznego wroga komunistycznych rządów. Jego żona również nie zajmowała się byle błahostkami. Iwulska była członkinią w wydziale techniki operacyjnej, który odpowiedzialny był za inwigilację osób represjonowanych przez ówczesną władzę. W latach 70. służyła w sekcji fotograficznej, jej praca polegała na robieniu zdjęć działaczom niepodległościowym. Potem została inspektorem Wydziału Paszportów w Krakowie, a następnie starszym referentem techniki operacyjnej w wydziale "W". Ustawa wprowadzona przez PiS i podpisana przez prezydenta miała na celu odsunięcie sędziów, którzy swoją funkcję pełnią niezmiennie od czasów PRL. Jednak jak się okazało, Andrzej Duda sam zatwierdził właśnie takiego sędziego jako prezesa SN. W dodatku wedle ustaleń portalu Iwulski w tamtych czasach czynnie brał udział w dbaniu o poprawne funkcjonowanie państwa. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kancelaria Sejmu przekroczyła granice absurdu. Wynajmą namiot za milion zł bez przetargu
  2. Gwiazda show TVN bryluje na Paradzie Miłości! Fani nie zostawili na niej suchej nitki
  3. Ośmieszony Morawiecki chwali się sukcesem. Polska pośmiewiskiem w UE
źródło: telewizjarepublika.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News