Andrzej Duda poniżony przez premiera Izraela! O tym mówi już cały świat

Andrzej Duda poniżony przez premiera Izraela! O tym mówi już cały świat Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=FJBGypGpYIA

Andrzej Duda podczas wizyty w Nowym Jorku zaliczył kilka wpadek. Okazuje się, że w niezręcznej sytuacji postawili organizatorzy także prezydenta, który na spotkanie z premierem Izraela... czekał przed drzwiami sali.

Andrzej Duda podczas spotkania z premierem Izraela Benjaminem Netanjahu musiał czekać przed drzwiami, podczas gdy polityk już siedział na sali. Obecne media sfotografowały sytuację, a Internet obiegły nieprzychylne komentarze. Niektórzy nawet uważają, że był to przejaw braku szacunku. Kto zawinił?

Dlaczego Andrzej Duda czekał przed drzwiami na spotkanie z premierem Izraela?

Podczas 73. sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ w Nowym Jorku polski prezydent miał rozmawiać z przedstawicielem Izraela. Jednak wpadka organizatorów - tłumaczona zmianą dekoracji - sprawiła, że Duda czekał przed drzwiami. Rozemocjonowani Internauci atakują głowę państwa, sugerując, że pokazano politykowi, gdzie jest jego miejsce. - Netanjahu w siedzibie ONZ pokazał PAD jedno miejsce w szeregu. Kazali mu czekać pod drzwiami - czytamy w jednym z komentarzy. - No wiadomka, że sam za wszystko nie odpowiada. Problem w tym, że to całe towarzystwo to banda łajz, a filmik dokładnie pokazuje skalę szacunku jaką ma wśród innych. Masakra - pojawia się w odniesieniu do sytuacji. - Zawsze w poczekalni.jak nie u prezesa to gdzie indziej. Albo pisanie na stojaka. Ech ciężki jest los petenta... - czytamy w Internecie. - Że też Adrianowi nie postawili krzesełka, żeby sobie usiadł przed drzwiami - pojawia się dalej. Długopis, petent, Adrian - tak o prezydencie mówią Internauci. Wskazują, że chociaż nie miał wpływu na przebieg spotkania, ludzie, którzy pracują nad organizacją jego działań powinni w porę zareagować i nie dopuścić do tej sytuacji.

Andrzej Duda w USA

Prezydent dopuścił się wielu rażących dyplomatycznych wpadek, które zdecydowanie naraziły wizerunek Polski na arenie międzynarodowej. Od kultowego już zdjęcia, na którym Duda - stoi, Trump - siedzi, po nieostrożną reakcję jego żony, kierującej w stronę manifestacji enigmatyczny ruch rękami. Niestety, o jego potknięciach - mniejszych i większych - mówi już cały świat.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Specjaliści do spraw wizerunku, a także eksperci etykiety dyplomatycznej wskazują, że test - wizyta w USA - został przez Andrzeja Dudę całkowicie oblany. Prezydent nie potrafił się odnaleźć w niemal każdej sytuacji. Podczas rozmów z Donaldem Trumpem zaoferował utworzenie fortu w Polsce. Tego pomysłu wcześniej nie konsultował ze stroną amerykańską. Później, seria internetowych pomyłek, również nie została przeoczona przez media. Błąd ortograficzny, agresywna reakcja i edycja postów stały się tematem licznych kontrowersji. Czy wizyta w USA wpłynie na postrzeganie prezydenta przez wyborców?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Agata Duda zniszczona przez eksperta. Złapał się za głowę z niedowierzania
  2. Agata Duda kpiła z Polaków w USA. Szokujące zachowanie pierwszej damy
  3. Agata Duda w USA zrobiła coś niesamowitego! Komentarze nie cichną
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News