Andrzej Duda
Fot. Wikimedia Commons
Wiadomości Pikio - 14 Grudnia 2018

Szokująca przemiana człowieka Dudy! Nagle drastycznie schudł, co się dzieje?

Andrzej Duda współpracuje z Pawłem Muchą od 24 września 2015 roku, kiedy to działacz został prezydenckim doradcą. Obecnie prawnik sprawuje funkcję zastępcy szefa kancelarii głowy państwa. Wyborcy są niezwykle zmartwieni metamorfozą, którą całkowicie niespodziewanie przeszedł urzędnik i z ogromnym zainteresowaniem dopytują, co dokładnie zmieniło się w jego życiu.

Andrzej Duda początkowo wybrał Muchę na swego doradcę społecznego. 20 grudnia 2016 roku ten został jednak sekretarzem stanu w KPRP, a kilka miesięcy później zastępcą szefa instytucji. Wyborcy bardzo często mogą więc zobaczyć działacza w różnego rodzaju medialnych wystąpieniach, w czasie których reprezentuje obecną głowę państwa.

Andrzej Duda współpracuje z nim od kilku lat. Niespodziewanie przeszedł ogromną przemianę

Co ciekawe, obywatele w ostatnim czasie zainteresowali się Pawłem Muchą dużo bardziej niż samym Andrzejem Dudą. Stało się tak z powodu gigantycznej przemiany urzędnika. Jak ujawnił sam współpracownik głowy państwa, udało mu się schudnąć niecałe 25 kg. Dziennikarka Agnieszka Burzyńska zdecydowała się więc zapytać prawnika o szczegóły jego niespodziewanej metamorfozy. Mucha ujawnił związane ze sprawą sekrety w programie "Fakt Opinie". - To jest tak, że faktycznie ważyłem już za dużo i w związku z tym, że ważyłem za dużo, trzeba było to zmienić, no i ta zmiana nastąpiła. Ona następowała sukcesywnie, a teraz myślę, że jest już taki okres stabilizacji wagi - stwierdził z dużym uśmiechem bliski współpracownik prezydenta Andrzeja Dudy, który rzeczywiście wygląda całkowicie inaczej niż jeszcze niedługi czas temu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski potwierdza swój dar! Oto niezbite dowody jego jasnowidzeniaCzytaj dalej

W jaki sposób Pawłowi Musze udało się schudnąć? Powody metamorfozy człowieka prezydenta

- To było tak, że w takim szczytowym momencie ważyłem 94 kg. Ja nie jestem zbyt wysoki, więc to była jednak waga nieadekwatna i było takie wskazanie medyczne, żeby dietą próbować tę wagę zbić. Ja jestem człowiekiem dość zdyscyplinowanym. Kiedy trzeba było wprowadzić dietę, tej diety dość rygorystycznie przestrzegałem i udało mi się zejść do około 70 kg wagi - ujawnił Paweł Mucha, który szybko został zapytany o to, czy jego przemiana to owoc nie tylko diety, ale też ewentualnego "katowania się na siłowni". - Nie, katowanie się na siłowni nie, ale trochę też aktywności. Przede wszystkim dieta - zdradził bardzo szczerze wiceszef Kancelarii Prezydenta Andrzeja Dudy, którego zmiana niezwykle zaskoczyła wyborców.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jarosław Kaczyński: Lech Wałęsa to jego największy wróg. Wiemy dlaczego
  2. Znaki zodiaku, które mogłyby zasiąść na tronie. Jesteś urodzonym władcą?
  3. Kim jest nowy Rzecznik Praw Dziecka? Ukończył prawo kanoniczne, chce kar dla 10-latków
  4. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  5. Ujawniono co Kaczyński NAPRAWDĘ robił podczas wybuchu stanu wojennego! Furia w PiS
ZAMIANA
PapieżFranciszek powalił tym wszystkich na kolana! Najpiękniejsze gesty papieżaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News