Andrzej Duda ośmieszony za granicą! Wszyscy z niego szydzą

Andrzej Duda ośmieszony za granicą! Wszyscy z niego szydzą

Andrzej Duda poniżony za granicami naszego kraju! Jak się okazuje, turyści w Ukrainie kupują pamiątki z wizerunkiem polityków, w tym polskiego prezydenta. Upominki niekiedy są bardzo brutalne - od fałszywego prawa jazdy po papier toaletowy z jego wizerunkiem!

Dla niektórych jest to wręcz nie do pomyślenia, inni natomiast uważają to za świetną, przezabawną pamiątkę. Wracając z Kijowa turyści mogą nabyć przedmioty z wizerunkiem polityków: Donalda Trumpa, Baracka Obamy, Jarosława Kaczyńskiego i Andrzeja Dudy. Największą popularnością cieszy się papier toaletowy z twarzami znienawidzonych polityków. Bardzo często kupuje się także prawo jazdy z danymi i zdjęciem polityka. I to za prawdziwe grosze - fałszywy dokument możemy dostać za mniej niż 10 złotych!

Andrzej Duda pośmiewiskiem wśród turystów. Internauci nie mogą powstrzymać śmiechu

Jak się okazuje, fałszywe prawo jazdy jest naprawdę godne podziwu - każdy polityk posiada bowiem uprawnienia na wszystkie kategorie! Wizja Jarosława Kaczyńskiego jako kierowcy ciężarówki czy wizerunek Andrzeja Dudy na papierze toaletowym rozbawiła internautów nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju. - No proszę, Kaczor jako wytrawny kierowca? Ze śmiechu nie potrafię zjeść śniadania - rzucił jeden z komentujących. - Ja sobie kawą zapaskudziłem klawiaturę kiedy przeczytałem o Kaczorku-kierowcy wszystkich kategorii. Przecież on chyba nawet na rowerze nie potrafi jeździć - podzielił się przemyśleniami kolejny użytkownik. Niektórzy turyści przez dodatkowe dokumenty mają jednak same problemy. Okazuje się bowiem, że wielokrotnie zdarza im się legitymować dokumentami polityków całkowicie przez przypadek! Wtedy pozostaje się tłumaczyć, że rzeczone prawo jazdy to taka zabawka.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skandal! Przez Kaczyńskiego i szpital mógł umrzeć ciężko chory mężczyzna
  2. 500 plus odebrano 250 tys. dzieci! To dopiero początek
  3. Nie żyje syn Leszka Millera. Wstrząsająca śmierć
  4. Oni zabijają zwierzęta regularnie, przyznali się. Na jaką karę zasługują?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News