Cały internet szydzi z Andrzeja Dudy. Ośmieszył się?

Cały internet szydzi z Andrzeja Dudy. Ośmieszył się?

Andrzej Duda sprawuje funkcję Prezydenta RP już od trzech lat, a według przeciwników jego największym sukcesem jest pobicie rekordu w niezliczonej ilości wpadek i afer, do których polityk raz po raz doprowadza, a które wzbudzają sensację w internecie. Teraz Duda znów zrobił coś niecodziennego, a internauci nie mogli mu odpuścić. 

Andrzej Duda nie ma łatwego życia odkąd został prezydentem Polski - media bezustannie go obserwują, wychwytując wszystkie, nawet najmniejsze błędy, które następnie z ochotą popularyzują internauci. Polityk szybko dostał tytuł najbardziej "memicznego" działacza w kraju, a ilość śmiesznych obrazków z jego udziałem znajdujących się w internecie robi wrażenie. Pomysłowość internautów nie zna granic, jednak Andrzej Duda i rząd PiS też nie są bez winy. Gdyby nie ciągłe wpadki i pomyłki, nikt przecież nie miałby pretekstów do wyśmiewania. Tym razem po raz kolejny Andrzej Duda zrobił coś, czym naraził się na krytykę i wyśmianie, na które nie trzeba było długo czekać.

Andrzej Duda po raz kolejny ośmieszony

Okazuje się, że nie tylko mimika prezydenta i jego niesamowite zaangażowanie w wystąpienia publiczne mogą doprowadzić do wyśmiania go w internecie. Niedawno Andrzej Duda był gościem honorowym Kongresu 590 w Jasionce, gdzie odbywały się targi przedsiębiorców i nowych technologii. Jednym z najciekawszych punktów wizyty było namówienie prezydenta na przejechanie się niezwykłą konstrukcją - rowerem połączonym z blenderem, w którym umieszczono owoce. Jak można się domyślić, zadaniem prezydenta było "wyjeżdżenie" sobie koktajlu owocowego, który po całym występie z uśmiechem na twarzy wypił. Tak niecodzienna sytuacja wywołała natychmiastową reakcję internautów.

Internauci mu nie odpuszczą

Internet natychmiast zalała lawina memów oraz komentarzy, a wszystkie łączyło jedno - wyśmiewanie prezydenta. Kreatywność opinii publicznej w tej kwestii niejednokrotnie naprawdę może zaskakiwać.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Z całym szacunkiem, ale człowiekowi na takim urzędzie nie przystoi takie pajacowanie... - ocenia internautka. - No bardzo zabawny człowiek, ale to jednak prezydent. Nie wiem, on nie rozumie, że się ośmiesza, a co za tym idzie ośmiesza też Polskę? - zastanawia się kolejna osoba. - To jest niemożliwe. Z jednej strony fajnie, że ma taki dystans, ale samemu prowokować kpiny... No jak na prezydenta to nie za ciekawie - pisze internauta, nie szczędząc Dudzie złośliwości. Andrzej Duda Andrzej Duda ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Rząd PiS pracuje nad dodatkiem świątecznym! Żywa gotówka dla milionów Polaków
  2. Szydło wyjechała z kraju na piorunujące spotkanie. Cała Europa już o tym mówi
  3. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
  4. Znaki zodiaku, które mają nosa do interesów! Wróży się im duże pieniądze
  5. To wstrząsnęło pałacem prezydenckim! Agata Duda pogrążona miażdżącymi dowodami
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News