Cały internet szydzi z Andrzeja Dudy. Ośmieszył się?

Cały internet szydzi z Andrzeja Dudy. Ośmieszył się?

Andrzej Duda sprawuje funkcję Prezydenta RP już od trzech lat, a według przeciwników jego największym sukcesem jest pobicie rekordu w niezliczonej ilości wpadek i afer, do których polityk raz po raz doprowadza, a które wzbudzają sensację w internecie. Teraz Duda znów zrobił coś niecodziennego, a internauci nie mogli mu odpuścić. 

Andrzej Duda nie ma łatwego życia odkąd został prezydentem Polski - media bezustannie go obserwują, wychwytując wszystkie, nawet najmniejsze błędy, które następnie z ochotą popularyzują internauci. Polityk szybko dostał tytuł najbardziej "memicznego" działacza w kraju, a ilość śmiesznych obrazków z jego udziałem znajdujących się w internecie robi wrażenie. Pomysłowość internautów nie zna granic, jednak Andrzej Duda i rząd PiS też nie są bez winy. Gdyby nie ciągłe wpadki i pomyłki, nikt przecież nie miałby pretekstów do wyśmiewania. Tym razem po raz kolejny Andrzej Duda zrobił coś, czym naraził się na krytykę i wyśmianie, na które nie trzeba było długo czekać.

Andrzej Duda po raz kolejny ośmieszony

Okazuje się, że nie tylko mimika prezydenta i jego niesamowite zaangażowanie w wystąpienia publiczne mogą doprowadzić do wyśmiania go w internecie. Niedawno Andrzej Duda był gościem honorowym Kongresu 590 w Jasionce, gdzie odbywały się targi przedsiębiorców i nowych technologii. Jednym z najciekawszych punktów wizyty było namówienie prezydenta na przejechanie się niezwykłą konstrukcją - rowerem połączonym z blenderem, w którym umieszczono owoce. Jak można się domyślić, zadaniem prezydenta było "wyjeżdżenie" sobie koktajlu owocowego, który po całym występie z uśmiechem na twarzy wypił. Tak niecodzienna sytuacja wywołała natychmiastową reakcję internautów.

Internauci mu nie odpuszczą

Internet natychmiast zalała lawina memów oraz komentarzy, a wszystkie łączyło jedno - wyśmiewanie prezydenta. Kreatywność opinii publicznej w tej kwestii niejednokrotnie naprawdę może zaskakiwać.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Z całym szacunkiem, ale człowiekowi na takim urzędzie nie przystoi takie pajacowanie... - ocenia internautka. - No bardzo zabawny człowiek, ale to jednak prezydent. Nie wiem, on nie rozumie, że się ośmiesza, a co za tym idzie ośmiesza też Polskę? - zastanawia się kolejna osoba. - To jest niemożliwe. Z jednej strony fajnie, że ma taki dystans, ale samemu prowokować kpiny... No jak na prezydenta to nie za ciekawie - pisze internauta, nie szczędząc Dudzie złośliwości. Andrzej Duda Andrzej Duda
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Rząd PiS pracuje nad dodatkiem świątecznym! Żywa gotówka dla milionów Polaków
  2. Szydło wyjechała z kraju na piorunujące spotkanie. Cała Europa już o tym mówi
  3. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
  4. Znaki zodiaku, które mają nosa do interesów! Wróży się im duże pieniądze
  5. To wstrząsnęło pałacem prezydenckim! Agata Duda pogrążona miażdżącymi dowodami
Następny artykuł