Andrzej Duda sprawuje funkcję Prezydenta RP już od trzech lat, a według przeciwników jego największym sukcesem jest pobicie rekordu w niezliczonej ilości wpadek i afer, do których polityk raz po raz doprowadza, a które wzbudzają sensację w internecie. Teraz Duda znów zrobił coś niecodziennego, a internauci nie mogli mu odpuścić. 

Andrzej Duda nie ma łatwego życia odkąd został prezydentem Polski – media bezustannie go obserwują, wychwytując wszystkie, nawet najmniejsze błędy, które następnie z ochotą popularyzują internauci. Polityk szybko dostał tytuł najbardziej „memicznego” działacza w kraju, a ilość śmiesznych obrazków z jego udziałem znajdujących się w internecie robi wrażenie.

Pomysłowość internautów nie zna granic, jednak Andrzej Duda i rząd PiS też nie są bez winy. Gdyby nie ciągłe wpadki i pomyłki, nikt przecież nie miałby pretekstów do wyśmiewania. Tym razem po raz kolejny Andrzej Duda zrobił coś, czym naraził się na krytykę i wyśmianie, na które nie trzeba było długo czekać.

Andrzej Duda po raz kolejny ośmieszony

Okazuje się, że nie tylko mimika prezydenta i jego niesamowite zaangażowanie w wystąpienia publiczne mogą doprowadzić do wyśmiania go w internecie. Niedawno Andrzej Duda był gościem honorowym Kongresu 590 w Jasionce, gdzie odbywały się targi przedsiębiorców i nowych technologii.

Jednym z najciekawszych punktów wizyty było namówienie prezydenta na przejechanie się niezwykłą konstrukcją – rowerem połączonym z blenderem, w którym umieszczono owoce. Jak można się domyślić, zadaniem prezydenta było „wyjeżdżenie” sobie koktajlu owocowego, który po całym występie z uśmiechem na twarzy wypił. Tak niecodzienna sytuacja wywołała natychmiastową reakcję internautów.

Internauci mu nie odpuszczą

Internet natychmiast zalała lawina memów oraz komentarzy, a wszystkie łączyło jedno – wyśmiewanie prezydenta. Kreatywność opinii publicznej w tej kwestii niejednokrotnie naprawdę może zaskakiwać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aleksander Kwaśniewski kończy 64 lata. Najlepsze MEMY z byłym prezydentem

– Z całym szacunkiem, ale człowiekowi na takim urzędzie nie przystoi takie pajacowanie… – ocenia internautka.

– No bardzo zabawny człowiek, ale to jednak prezydent. Nie wiem, on nie rozumie, że się ośmiesza, a co za tym idzie ośmiesza też Polskę? – zastanawia się kolejna osoba.

– To jest niemożliwe. Z jednej strony fajnie, że ma taki dystans, ale samemu prowokować kpiny… No jak na prezydenta to nie za ciekawie – pisze internauta, nie szczędząc Dudzie złośliwości.

Andrzej Duda Andrzej Duda

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Rząd PiS pracuje nad dodatkiem świątecznym! Żywa gotówka dla milionów Polaków
  2. Szydło wyjechała z kraju na piorunujące spotkanie. Cała Europa już o tym mówi
  3. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
  4. Znaki zodiaku, które mają nosa do interesów! Wróży się im duże pieniądze
  5. To wstrząsnęło pałacem prezydenckim! Agata Duda pogrążona miażdżącymi dowodami

Wojciech Jaruzelski ukrywał prawdę o sobie. Szokujące sekrety generała

Zobacz również