KFC wyśmiał prezydenta Dudę! Wpis sieci robi furorę w internecie

KFC wyśmiał prezydenta Dudę! Wpis sieci robi furorę w internecie

Andrzej Duda kilka dni temu został zaczepiony przez kobietę w krakowskiej restauracji KFC. Kobieta pytała prezydenta o łamanie konstytucji a o całej sytuacji mówiły wszystkie media. Sieć restauracji typu fast food postanowił skomentować całą sytuację na Facebooku. Internauci nie mogą wytrzymać ze śmiechu. 

Spotkanie prezydenta z panią Katarzyną w KFC było bardzo głośnym tematem ostatnich dni. Kobieta najpierw zrobiła sobie zdjęcie z pierwszą damą, a następnie zaczęła atakować prezydenta oskarżając go o łamanie konstytucji. Nagranie z całej sytuacji szybko zostało opublikowane w internecie. W komentarzach internauci na bieżąco komentowali ich krótką wymianę zdań. Teraz temat w internecie znowu zrobił się gorący za sprawą wpisu KFC na Facebooku. - Nieważne, czy jesteś prezydentem czy studentem. KFC jest dla wszystkich. Kubełek zawsze łączy. Pani Kasiu, Panie prezydencie, zapraszamy do spotkania w naszej restauracji przy kubełku pełnym najlepszego kurczaka. Kubełek łączy! - czytamy.

KFC ośmieszyło Andrzeja Dudę

Wpis o prezydencie okazał się prawdziwym hitem w internecie. Ilość udostępnień, jak i komentarzy cały czas rośnie. Internauci korzystając z okazji, zaczęli żartować sobie z prezydenta i całej tej sytuacji. - KFC, wprowadźcie zestaw Prezydenta - pisze jeden z nich. - Jak mam jeść longera, kiedy w Polsce jest łamana konstytucja? - dopytuje kolejny. Nie da się ukryć, że sam wpis sieci również prześmiewczo podchodzi do postaci Andrzeja Dudy. Wprost zapraszają obie strony do ponownego spotkania w ich restauracji przy kubełku kurczaka, sugerując, że to właśnie on pogodzi zwaśnione strony. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co się dzieje z ministrem PiS? Leży w szpitalu, nie może mówić
  2. Ten pasek przebił WSZYSTKIE dotychczasowe. Szef TVP.Info nie dowierza
  3. Nie żyje kluczowy świadek ws. Komendy. Śmierć w tajemniczych okolicznościach
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News