Prawica w dzikiej furii, Duda zaprosił do siebie oficera WSI! Co tu się dzieje?!

Prawica w dzikiej furii, Duda zaprosił do siebie oficera WSI! Co tu się dzieje?!

Andrzej Duda wie co zrobił?! Prawica jest na niego wściekła, a wszyscy obywatele są w głębokim szoku. Prezydent zaprosił do siebie oficera WSI!

Tegoroczne obchody święta Wojska Polskiego, które odbędą się 15 sierpnia w Warszawie, będą wielkim wydarzeniem dla całej stolicy. W defiladzie przemarsz wykona ponad tysiąc żołnierzy i 900 rekonstruktorów. Do przejazdu wynajęto aż 200 wojskowych pojazdów. Dodatkowo na niebie zobaczymy aż 100 samolotów i śmigłowców, które wykonają pokazowy przelot. Andrzej Duda na uroczystość zaprosił wielu zasłużonych gości. Jak się jednak okazało, nie wszystkie jego wybory są akceptowane przez prawicę. Jednym z obecnych na defiladzie ma być generał WSI i prominent z Zarządu II Sztabu Generalnego Wojska Polskiego Stanisław Woźniak.

Prawica mu tego nie wybaczy

Stanisław Woźniak w WSI pełnił funkcję Szefa Biura Studiów i Analiz. Wcześniej od 1980 do 1984 roku pracował w wywiadzie wojskowym PRL w Londynie, a do 1990 roku był Attaché obrony, wojskowym, morskim i lotniczym przy Ambasadzie PRL. Prawicowy, skrajnie propisowski portal niezalezna.pl nie wytrzymał i natychmiast przypuścił atak na Dudę. Dziennikarze wydzwaniali do  Kancelarii Prezydenta RP próbując uzyskać jakiekolwiek wyjaśnienie tej skandalicznej dla nich sytuacji. Choć udało im się porozmawiać z pracownikami dwóch komórek RP, to jednak żadna z rozmów nie przyniosła oczekiwanych skutków. Nie uzyskali odpowiedzi, czy prezydent był świadomy, kogo zaprosił. - Nasz pan prezydent, ma jakąś słabość do WSI podobnie jak jego poprzednik. Widocznie coś jest na rzeczy, bo i BBN jest ciągłość - pisze jeden z internautów. - Jeszcze kilka tego typu wpadek i nie ma szans na druga kadencje.. to tez dla mnie rozczarowanie - dodaje bezlitośnie kolejna osoba.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Amerykańskie media ujawniają. Stan zdrowia Jarosława Kaczyńskiego jest tragiczny
  2. Pierwsza Dama ma raka piersi. Cały świat przesyła wyrazy współczucia
  3. Sensacja! PiS wygra następne wybory, już wszystko przesądzone?
  4. Te psiaki zostały pokochane przez miliony ludzi. Ty też je pokochasz
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News