Odnalazł się prezydent Andrzej Duda!

Odnalazł się prezydent Andrzej Duda! Źródło: Screenshot z youtube.com

Andrzej Duda ostatnio nagle zniknął. Nie wiadomo, gdzie przebywał przez cały ten czas. Pod jego nieobecność zarówno media, jak i obywatele zamartwiali się. Zadawano sobie ciągle jedno pytanie: "Gdzie jest Prezydent?".

Andrzej Duda przez jakiś czas nigdzie się nie pokazywał. Szybko zauważyły to portale i informowały cały kraj o tajemniczym zniknięciu Prezydenta. O pomoc zwracano się do rzecznika Andrzeja Dudy, czyli do Błażeja Spychalskiego. Natychmiast chciano otrzymać szczegółowe odpowiedzi dotyczące lokalizacji głowy państwa. Rzecznik jednak milczał. W końcu przyparty do muru postanowił dać komentarz sprawie. - Pan prezydent normalnie pracuje, przygotowuje się do szczytu bliskowschodniego w Warszawie. Jest poza stolicą - poinformował Spychalski dziennikarzy "Gazety".

Andrzej Duda odnaleziony!

Okazało się, że zaginięcie Prezydenta to fałszywy alarm. Obywatele odetchnęli z ulgą. Można spokojnie powrócić do pracy. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo zobaczymy Andrzeja Dudę w Małopolsce, a konkretnie w miejscowości "Ptaszków", gdzie w sobotę odbędzie się zamknięcie Zintegrowanej Zimowej Spartakiady Dziecięcej "Memoriale Romana Stramki i Zbigniewa Kmiecia". Jest to uroczystość, która od dawna widnieje w prezydenckim harmonogramie.

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu