Andrzej Duda wywołał skandal! Oburzająca reakcja prezydenta

Andrzej Duda wywołał skandal! Oburzająca reakcja prezydenta Źródło: fot. pieńsk nowoczesny fb

Andrzej Duda jest znowu w samym centrum skandalu, który miał miejsce w Zgorzelcu. Mieszkańcy pobliskiej miejscowości są załamani, aż 230 osób straci pracę.

Andrzej Duda przechodzi ostatnio prawdziwy kryzys, jeżeli chodzi o jego wizerunek wśród Polaków zarówno tych mieszkających w kraju, jak i za granicą. Jeszcze nie tak dawno pisaliśmy o tym, jak prezydent został przyjęty przez australijską Polonię, która krzyczała w stronę Dudy słowo "konstytucja". Teraz Andrzej Duda spotkał się z wyborcami w Zgorzelcu, gdzie o pomoc prosili go mieszkańcy Pieńska. Jednak nie takiej odpowiedzi spodziewali się od prezydenta naszego kraju.

Andrzej Duda: oburzająca reakcja

Pieńsk to niewielka miejscowość, która liczy zaledwie 6000 mieszkańców. Największym pracodawcą w mieście jest fabryka UniMould. Zakład zajmuje się produkcją form do automatów szklarskich, właściciele są Holendrami i podjęli niedawno decyzję o zamknięciu zakładu. Jest to ogromna tragedia dla mieszkańców, ponieważ zatrudnionych w fabryce było 230 osób. Mieszkańcy szukali już pomocy u premiera, jednak wciąż nie otrzymali odpowiedzi na list, który wysłali. Kolejną okazją do zainteresowania swoją tragedią władz centralnych była wizyta Andrzeja Dudy w Zgorzelcu. Jeden z mieszkańców Pieńska specjalnie pojechał, aby przedstawić prezydentowi problem dotyczący zamknięcia fabryki. Mężczyzna przez dłuższy czas krzyczał do Dudy, jednak prezydent nie zwracał nawet na niego uwagi. Dopiero po chwili Andrzej Duda mu odpowiedział, jednak nie takiej odpowiedzi spodziewał się mężczyzna. - Proszę się nie martwić, otworzą następny - powiedział prezydent. Po wypowiedzeniu tych słów wrócił do ściskania dłoni zebranym ludziom. Wiele osób jest oburzonych zachowaniem Dudy, który najzwyczajniej bezczelnie zbył krzyczącego mężczyznę, nie poświęcając mu nawet minimum uwagi. Według internautów prezydent w ten sposób pokazał jak bardzo jest otwarty, na problemy zwykłych Polaków. Porównują to również do wszystkim znanego wystąpienia Bronisława Komorowskiego, kiedy został zapytany oto jak przeżyć za 2000 tysiące złotych miesięcznie. - Znaleźć inną, wziąć kredyt, mieć pracę. Bezrobocie spada w Polsce, a w Anglii idzie w górę - mówił były prezydent.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Małgorzata Gersdorf odpowiada Dudzie. Absurdalne oskarżenia prezydenta
  2. Minister PiS kazał strzelać nad ranem. Mieszkańcy chcą go zlinczować
  3. Marta Kaczyńska spotkała się z byłym mężem! Wszystko jest na zdjęciach
źródło: pieńsk nowoczesny
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News