Co na to Duda? Kaczyński przesądził o wyborach prezydenckich

Co na to Duda? Kaczyński przesądził o wyborach prezydenckich

Andrzej Duda będzie kandydatem PiS w wyborach prezydenckich 2020? Odpowiedzi na to pytanie wyczekiwali wszyscy. W końcu Jarosław Kaczyński podjął decyzję. 

Relacje między prezesem PiS i obecnym prezydentem Polski można nazwać problematycznymi. Notowania Dudy u Kaczyńskiego nie były najlepsze szczególnie, gdy ten wprowadzał swoje wizje podczas wymiany sędziów Sądu Najwyższego. Okazuje się jednak, że faworytem Kaczyńskiego na przyszłe wybory prezydenckie 2020 jest właśnie Andrzej Duda. Czy prezydent może już celebrować? "Gdyby mnie panowie zapytali, kto będzie naszym kandydatem na prezydenta w roku 2020, tobym powiedział, że obecny prezydent. Ale ta decyzja będzie oczywiście oficjalnie podjęta przez radę polityczną lub kongres partii" - powiedział Kaczyński w wywiadzie dla najnowszego wydania tygodnika "Sieci".

Co na to Andrzej Duda? Obejmie drugą kadencję?

W sondażu wykonanym przez Instytut Badań Pollster na początku czerwca, większość Polaków chce, aby PiS wybrało Andrzeja Dudę w kolejnych wyborach. Według pytanych Duda nadal jest najlepszym kandydatem na prezydenta, i to jego darzą największym zaufaniem. Co na to sam prezydent? W wywiadzie z "Super Expressem" odpowiedział: "Realizujemy pięcioletnią, obecną kadencję. Na tym się dziś koncentrujemy." Co o tym sądzicie? Czy obejmie drugą kadencję? Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Awantura w DDTVN, Rusin puściły nerwy! "Powinieneś się zastrzelić"
  2. O gwieździe Polsatu i TVN zrobiło się głośno przez chorobę. Teraz jej życie całkiem się zmieni
  3. Porwano znaną aktorkę. Sprawcy zażądali okupu
  4. Wiśniewski stracił(!) włosy, wygląda jak potwór. KOSZMARNA przemiana gwiazdora
  5. Uwaga! W całej Polsce śmiertelna choroba atakuje nasze mruczki
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News