Duda czerwony ze złości. Nie wytrzymał, wydał zakaz

Duda czerwony ze złości. Nie wytrzymał, wydał zakaz

Andrzej Duda jest wściekły na swoich asystentów. Zofia Romaszewska oraz prof. Andrzej Zybertowicz dostali absolutny zakaz udzielania się w mediach. Czym tak bardzo rozjuszyli swojego pracodawcę? Znamy odpowiedź!

Prezydent Andrzej Duda wykonał zdecydowany, stanowczy krok. Według ustaleń "Faktu" osobiści asystenci głowy państwa Zofia Romaszewska oraz prof. Andrzej Zybertowicz dostali absolutny zakaz wypowiadania się w jakichkolwiek mediach. Cenzura pałacu prezydenckiego jest szokująca dla wszystkich, a sama Zofia zrobiła już podobno awanturę Andrzejowi Derze, ministrowi Andrzeja Dudy. Informatorzy donoszą, że jej reakcja na zakaz wypowiedzi była ostra, ponieważ kobieta jest odważna i zawsze chodzi swoimi drogami.

Andrzej Duda jest wściekły

Co tak bardzo wkurzyło prezydenta? Prawdopodobnie wypowiedź Zofii Romaszewskiej po ogłoszeniu pytań do referendum. Stwierdziła ona, że nie wie, kto mógł ułożyć te pytania. Krytykowała również pytanie o wprowadzenie programu 500+ do konstytucji. Uważa, że nie ma to najmniejszego sensu.
Zakaz objął także prof. Zybertowicza, ponieważ jest on równie nieobliczalny i może "z czymś wyskoczyć". Duda obawia się krytyki na temat zaproponowanych pytań. Kolejnym tego przykładem jest oburzenie zachowaniem TVP. Kancelaria Prezydenta domaga się od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji "stosownych działań" wobec TVP. W "Wiadomościach" emitowanych na tej stacji nie wspomniano słowem o pytaniach referendalnych prezydenta Andrzeja Dudy. TVP po prostu przemilczało całą sprawę, woleli mówić o wyprawkach szkolnych, Patryku Jakim oraz wygranej Polski z Litwą i zbliżającym się mundialu. Jak widać zarówno "mówienie źle", jak i "nie mówienie wcale" jest przez prezydenta Andrzeja Dudę nieakceptowalne. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rewolucja w PiS! Kaczyński wyrzuca polityków znanych od lat
  2. Skandal na audiencji u papieża. Prezydent UDERZYŁ go w twarz
  3. Wassermann budzi przerażenie prezydenta. "Trzeba przed nią chronić ludzi"
  4. Przesłuchanie Polski w Luksemburgu: Upokorzyli PiS jeszcze przed rozpoczęciem
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News