duda
screen youtube.com
Karol Zaborowski - 2 Grudnia 2018

Andrzej Duda nie daje sobie rady? Miliony złotych mają pomóc

Andrzej Duda chce przeznaczyć 1,5 miliona złotych na zupełnie nową formację, która według wielu jest tylko fanaberią prezydenta. Inni natomiast mówią, że Duda zwyczajnie nie daje sobie rady.

Andrzej Duda przechodzi teraz najtrudniejsze momenty podczas swojej kadencji. Kiedy przejmował funkcję prezydenta, był najbardziej zaufanym politykiem w naszym kraju, jednak teraz sytuacja ta zupełnie się zmieniła. Przez swoje decyzje i podpisanie licznych reform wprowadzonych przez PiS, Duda dla wielu stał się marionetką Kaczyńskiego. Przysporzyło to licznych przeciwników prezydentowi, którzy swój głos pokazują również poza granicami Polski. Teraz Duda podjął kolejną kontrowersyjną decyzję.

Andrzej Duda tworzy nową formację

Nie ulega wątpliwości, że komunikacja i łączność na wielu płaszczyznach w polityce to podstawa. Jednak wiele osób zauważa, że poprzedni prezydenci naszego kraju radzili sobie z tym i nie narzekali na wybitne trudności. Czyżby Dudzie nie szło aż tak dobrze? Prezydent właśnie ogłosił, że w przyszłym roku powstanie zupełnie nowa formacja "łącznościowców", których rolą będzie utrzymywanie łączności na gruncie prezydent - najważniejsze instytucje w kraju. O wszystkim poinformowała "Gazeta Polska Codziennie" wedle której łączny koszt powstania tej służby wyniesie 1,5 miliona złotych. - To nie będzie żaden nasłuch, żadna służba specjalna czy wywiad prezydenta. Nigdy nie było takiego pomysłu. (...). To będą łącznościowcy - tłumaczył Dariusz Gwizdała, wiceszef Biura Bezpieczeństwa Narodowego.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Andrzej Duda Marsz Featured 1Andrzej Duda i narodowcy, czyli MEMY po obchodach 11 listopadaCzytaj dalej
Internauci bardzo szybko skrytykowali ten pomysł, wytykając prezydentowi, że jego poprzednicy nie potrzebowali takich służb. Dodatkowo uważają oni, że Duda chce utworzyć zwyczajnie nowe miejsca pracy dla swoich bliskich i znajomych. - Duda już nie wyrabia, że potrzebuje pomocy łącznościowców? A w czym on niby ma mieć problemy, przecież rozwalanie konstytucji tak dobrze mu idzie - pisze jeden z internautów. - Nowe fuchy dla wybitnie uzdolnionych dzieci funkcjonariuszy partyjnych. Trzeba dbać o swoich - czytamy. - Łączność z Rydzykiem czy beztrybowym kuternogą? Pewnie chce mieć aktualne dane o mszach, pielgrzymkach i naśnieżeniu stoków - dodaje kolejny internauta. Przez tego typu komentarze widać doskonale, że według wielu Polaków decyzja prezydenta jest zwyczajnie zbędna i może ona spowodować, że Duda zyska kolejnych przeciwników.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyński publicznie upokorzył Rydzyka! Wszyscy to widzieli
  2. Jak prezes TVP się z tego wytłumaczy?! Szokująca informacja wyszła na jaw
  3. Kwaśniewska zawstydziła Agatę Dudę! Po tylu latach nie ma już wątpliwości
  4. Ile zarabia Doda? Zarobki i majątek Dody to kosmos
  5. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
Andrzej Duda FixedAndrzej Duda został rozszyfrowany! Sekrety wyglądu prezydentaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News