Dzień po żałobie narodowej Andrzej Duda szaleje na nartach. Humor mu dopisuje

Dzień po żałobie narodowej Andrzej Duda szaleje na nartach. Humor mu dopisuje Źródło: fot. instagram.com

Andrzej Duda podobnie jak wielu czołowych polityków był wczoraj obecny na pogrzebie Pawła Adamowicza. Jednak teraz prezydent w spaniałym nastroju szusuje po polskich górach, można powiedzieć, że połączył przyjemne z pożytecznym.

Andrzej Duda nie od dziś znany jest jako wielki fan narciarstwa. Każdego roku prezydent jedzie w góry, aby oddać się swojej ulubionej pasji. Po zdjęciach z jego wyjazdu widać, że Duda bardzo dobrze się bawi podczas swojego wyjazdu, mimo że jeszcze wczoraj wraz z innymi był na pogrzebie Pawła Adamowicza. Jednak prezydent nie zapomniał o przesłaniu zamordowanego polityka oraz o jego pamięci.

Andrzej Duda na nartach

Data wyjazdu prezydenta Polski do Zakopanego nie jest w żadnym stopniu przypadkowa. Wszystko przez organizowany tam od 5 lat "12H Slalom Maraton Zakopane". Jest to akcja, która na celu ma właśnie niesienie pomocy, o którą tak mocno apelował zmarły polityk. Oczywiście Andrzej Duda podczas swojej wizyty w zimowej stolicy Polski nie zajmował się tylko i wyłącznie jazdą na nartach. Prezydent przed startem całej akcji wygłosił płomienne przemówienie, które zostało poprzedzone minutą ciszy. - My ze świadczenia dobra nie zrezygnujemy, choćby nie wiem jakie przeszkody były rzucane... Myślę, że to nasze dzisiejsze spotkanie jest w jakimś sensie spotkaniem jego pamięci, ale przede wszystkim ma na celu pokazać, że my ze świadczenia dobra nie zrezygnujemy, choćby nie wiem jakie przeszkody były rzucane. Że zło i przemoc nie zwyciężą radości dawania z siebie innym - mówił prezydent. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Pamiątkowe zdjęcie w sieci

Nie zabrakło również pamiątkowych zdjęć, a jedno z nich zostało opublikowane na profilu instagramowym Andrzeja Dudy. Widzimy na nim uśmiechniętego prezydenta w otoczeniu dzieci. Polityk podziękował również wszystkim ministrom, którzy wzięli udział w dzisiejszych zawodach oraz organizatorom, czyli fundacji Handicap Zakopane. Celem dzisiejszej akcji jest wsparcie dla niepełnosprawnych sportowców. Nie ulega wątpliwości, że przesłanie zarówno Pawła Adamowicza, jak i jego rodziny, wbiło się w serca Polaków, którzy teraz chcą nieść pomoc, wszędzie tam gdzie mogą. Dobrze, że nasi politycy również wzięli to sobie do serca. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. „Będziesz następny”. Kolejny prezydent otrzymuje straszne pogróżki, mieszkańcy przerażeni
  2. Kompromitacja Macierewicza wyszła na jaw! Zmarnował setki milionów złotych
  3. Litości. Znani dziennikarze znowu szkalują Owsiaka, powód zdumiewa
  4. Ile zarabia Grażyna Torbicka? Zarobki dziennikarki przyprawią was o ZAWRÓT GŁOWY!
  5. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News